1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI zdobywa dwa złote medale w konkursie Good Sweet 2023 za najlepsze słodycze marek własnych

ALDI zdobywa dwa złote medale w konkursie Good Sweet 2023 za najlepsze słodycze marek własnych

d

ALDI odnotowało znaczący sukces w konkursie Good Sweet Marka Własna 2023 w ramach rodziny branżowych konkursów Good Contest. Dziś, 16 listopada sieć została uhonorowana dwoma złotymi medalami za słodycze marek własnych, potwierdzając wysoką jakość i smak produktów. Nagrodę zdobyła Czekolada Mleczna z Orzechami marki własnej Chateau oraz Precle z masłem marki własnej Biscotto.

W kategorii "Małe Co Nieco" przeznaczonej dla słodkości na każdą okazję, ALDI otrzymało złoty medal za czekoladę z całymi orzechami marki własnej Chateau. Ta pyszna mleczna czekolada zachwyciła profesjonalnych sędziów swoim wyjątkowym smakiem i jakością składników.

Natomiast w kategorii "Five o'clock" dedykowanej produktom doskonale pasującym do gorących napojów, firma zdobyła kolejny złoty medal za Precle z Masłem marki własnej Biscotto. Precle te idealnie komponują się z popołudniową herbatą lub kawą, dostarczając niezapomnianych doznań smakowych.

Good Sweet Marka Własna 2023 to konkurs, w którym profesjonalni sędziowie oceniają i nagradzają najlepsze słodkie rarytasy. Tegoroczna ocena produktów odbyła się w październiku, a uroczyste wręczenie medali odbyło się 16 listopada w Wiśle, w trakcie konferencji naukowo-technicznej SWEET.

- Jesteśmy dumnym laureatem dwóch złotych medali w tegorocznej edycji konkursu Good Sweet Marka Własna 2023. Niezmiennie oferujemy klientom wysokiej jakości słodycze marek własnych i konsekwentnie dostarczamy im produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy - mówi Szymon Czubak, Kierownik Kategorii. Klienci wybierający te produkty w naszych sklepach mogą być pewni, że wybierają najlepsze smakowe perełki - dodaje Czubak. - Warto dodać, że czekolada “z okienkiem” jest tą najchętniej wybieraną podczas zakupów w ALDI. Niemałą ciekawostką może być fakt, że w 2020 roku sprzedaliśmy ponad 2 miliony sztuk tego produktu, a popularność czekolady Chateau wciąż wzrasta. W porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym odnotowaliśmy ponad 50% wzrost sprzedaży tej czekolady w naszych sklepach. Czekolada z całymi orzechami to prawdziwy rarytas, jest dostępna na rynku od 42 lat, we wszystkich krajach ALDI Nord i wciąż zachwyca smakiem, tradycją i wysoką jakością, wyprodukowana jest z aromatycznego południowoamerykańskiego kakao, które w 100% pochodzi z certyfikowanych upraw, jedna tabliczka to aż 27% całych orzechów laskowych – podsumowuje Kierownik Kategorii.

W konkursie Good Sweet ocenie ekspertów podlegały słodycze marek własnych typu czekoladki, ciasteczka, draże, cukierki, batony, żelki w pięciu różnych kategoriach:

·       Na prezent – dedykowana słodkościom w opakowaniach, idealnie nadających się na upominek.

·       2GO – dedykowana produktom przygotowanym i zapakowanym tak, aby zmieścić się do podróżnej torby, samochodowego schowka.

·       Five o’clock – produkty, które doskonale komponują się z popołudniową kawą czy herbatą. W której zwycięstwo odniosła czekolada marki własnej sieci ALDI.

·       Energia dla aktywnych – słodkości szczególnie dedykowane osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

·       Małe co nieco – dedykowana słodkim przekąskom na każdą okazję. Również najwyższe wyróżnienie otrzymał tu produkt ALDI – precle z masłem.

 

***

ALDI jest częścią międzynarodowej grupy, która może poszczycić się 110 letnią tradycją. Dziś Grupa ALDI Nord posiada 62 spółki regionalne, 1866 produktów na wszystkich rynkach niemal 5300 sklepów we wszystkich krajach, ponad 92 000 pracowników 85% udziału marek własnych w asortymencie. Więcej na www.aldi.pl

Kontakt dla mediów: patrycja.narozna@prart-media.pl

 

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch