1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Ale!Obniżka w ALDI

Wielka obniżka w ALDI na odzież, wybrane artykuły do domu i ogrodu, rabaty nawet do – 80%

Takiej promocji w ALDI jeszcze nie było – znana sieć sklepów spożywczych rusza z akcją promocyjną. ALE! OBNIŻKA W ALDI - już od soboty 24 lipca wybraną odzież oraz artykuły dla domu i ogrodu klienci kupią nawet do 80% taniej. Produkty objęte promocją dostępne są w wybranych sklepach do wyczerpania zapasów.

 

Znana sieć sklepów spożywczych zachęca klientów do zakupów rekordowo niskimi cenami. Wśród produktów objętych rabatem znajdują się ubrania, takie jak kurtka polarowa damska i męska w różnych wariantach kolorystycznych za jedyne 6.99zł, jeansy damskie, marynarka, sukienka damska, sweter męski, męskie  buty do nordicwalking, czy spodnie chłopięce, a nawet dziewczęce spodnie i kamizelka do jazdy konnej. W ofercie znajduje się także szeroki wybór artykułów domowych, jak wentylator w stylu retro o trzech poziomach prędkości, z trzyletnią gwarancją w cenie 64 zł, wieszak na ręczniki, bateria łazienkowa, czy mikser do koktajli mlecznych. Wielbiciele porządków znajdą w ALDI kosze do segregacji śmieci (20.litrowe pakowane po trzy sztuki w zestawie) z możliwością ustawienia jeden na drugim za 25 zł, odkurzacz ręczny. Idealne na upały będą szklane dozowniki do napojów o pojemności 5,5 litra po 10 zł sztuka. Dla amatorów ogrodnictwa sieć przygotowała szeroki wybór donic, sekator, rękawice i narzędzia ogrodowe.

 

Warto wybrać się do sklepów ALDI już w sobotę, 24 lipca, gdyż jak informuje sieć oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Kampania reklamowa wspierająca akcję obejmuje billbordy, radio, działania online oraz w punktach POS. Produkty objęte promocją dostępne są w wybranych sklepach ALDI. Więcej na WWW.aldi.pl

 

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 176 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch