1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Artykuły szkolne w promocyjnych cenach już od 17.08 w ofercie ALDI

Artykuły szkolne w promocyjnych cenach już od 17.08 w ofercie ALDI

d

Znana sieć sklepów spożywczych rusza ze sprzedażą artykułów szkolnych. W ofercie ALDI pojawią się plecaki, materiały papiernicze - zeszyty, bloki rysunkowe, notatniki, a także kredki, długopisy, flamastry. Wszystkie artykuły w przystępnych cenach dostępne będą we wszystkich sklepach ALDI w Polsce do wyczerpania zapasów. Dodatkowo na stronie internetowej w specjalnej zakładce dyskonter dla najmłodszych umieścił do wydruku tabliczki mnożenia, kolorowanki oraz kartki. Sieć zapowiada wprowadzenie do oferty produktów gamingowych marki własnej.

ALDI zachęca całe rodziny do zakupów artykułów szkolnych. W tym roku w ofercie dyskontera pojawi się plecak antykradzieżowy z kieszenią RFID marki LIVE IN STYLE, plecaki z odblaskami i podkładkami do siedzenia lub pokrowcami przeciwdeszczowymi. Dla przedszkolaków dostępne będą pięciolitrowe lub dziesięciolitrowe plecaki z wizerunkami zwierząt również z elementami odblaskowymi. W ofercie dostępne będą także zeszyty, karteczki samoprzylepne, bibuły, plastelina i bloki rysunkowe. Dla małych artystów sieć przygotowała kredki oraz farbki plakatowe. Natomiast wielbicielom kreatywnych zajęć ALDI od 27.08 oferuje zestaw do mini mandali oraz podręczny zestaw do wykonywania breloczka z folii termokurczliwej. W wybranych sklepach ALDI w sprzedaży pojawi się tradycyjna tyta, którą będzie można wypełnić ulubionymi słodyczami.

a

- Sprzedaż artykułów szkolnych przed rozpoczęciem nauki w szkołach w 2021 roku w okresie letnim wzrosła o 30% w porównaniu z rokiem 2020. Z roku na rok poszerzamy ten asortyment, aby każdy mógł zakupić odpowiednie artykuły szkolne, niezależnie czy właśnie rozpoczyna swoją pierwszą przygodę ze szkołą, czy kontynuuje naukęmówi Jakub Tyrlik Category Manager i Designer of Electronics ALDI Polska.

Dyskonter zapowiada, że w sprzedaży od 24.08 pojawi się zestaw komputerowy marki własnej ALDI GAMING. Jest to pierwszy taki asortyment w ofercie ALDI. W zestawie będzie można znaleźć wytrzymałą i trwałą klawiaturę gamingową z metalową obudową. Klawiatura posiada wysoce precyzyjne sterowanie dla zachowania optymalnego grania. Wyposażona jest w 19 klawiszy anti-ghosting, które umożliwiają osiągnięcie wyższej efektywności w trudniejszych rozgrywkach. Urządzenie posiada podświetlenie RGB. Do zestawu dołączona jest myszka gamingowa z szybkim czujnikiem optycznym, wyposażona w sześć wysokiej jakości elementów do sterowania w 6 stopniach rozdzielczości 1200-6400 DPI. Myszka charakteryzuje się ergonomicznym kształtem, posiada antypoślizgową powierzchnię dzięki czemu pozwala na komfortową grę przez wiele godzin. Posiada także podświetlenie RGB dla zachowania perfekcyjnej atmosfery gamingowej. Dodatkiem jest podkładka XXL pod myszkę z poliestrową powierzchnią. Spodnia warstwa podkładki jest antypoślizgowa, wykonano ją z kauczuku naturalnego. Materiał jest odporny na zniszczenia i zarysowania, dzięki czemu posłuży każdemu graczowi na lata. Zestaw ALDI GAMING objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Zestaw będzie można kupić za 119 zł.

ALDI Gaming to pierwsza międzynarodowa marka, w której tytule występuje nazwa sieci.  Jest on integralną częścią nowej architektury marek własnych. Wprowadzając ją do asortymentu gamingowego chcemy dotrzeć do odbiorców segmentu gier i e-sportu, którzy reprezentują nowe pokolenie młodych konsumentów o ogromnym zasięgu. ALDI oferuje graczom nie tylko zakupy tego, czego potrzebują w codziennym życiu, ale także tego, czego potrzebują do realizacji swojej pasji podkreśla Jakub Tyrlik Category Manager i Designer of Electronics ALDI Polska.

Warto wybrać się do sklepów ALDI, gdyż jak informuje sieć oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów.Więcej informacji na dedykowanej stronie.          

***
ALDI w Polsce posiada 209 sklepów i zatrudnia ponad 3700 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch