1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Biblioteczka ALDI w asortymencie sieci

Biblioteczka ALDI w asortymencie sieci

Informacja prasowa z 1.12.2021

BIBLIOTECZKA ALDI w asortymencie dyskontu

Już od 1 grudnia klienci znajdą w sklepach ALDI szeroki wybór najbardziej popularnych książek. To doskonała oferta dla moli książkowych oraz inspirujący pomysł na prezent świąteczny.

Biblioteczka ALDI

Wśród tytułów dostępnych w ALDI znaleźć można bijącą rekordy popularności poruszającą opowieść o kobiecej drodze do samej siebie czyli „Czułą przewodniczkę” Natalii de Barbaro, trzymające w napięciu kryminały Remigiusza Mroza i Wojtka Chmielarza, biografię Magdy Gessler, czy serię poradników. Prawdziwą gratką jest oferta dla najmłodszych czytelników – bogato ilustrowane, kolorowe książki, jak seria „Kicia Kocia” czy zabawne „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, które sprawdzą się idealnie jako lektury czytane przez rodziców oraz jako pierwsze samodzielne lektury.

-Dotychczasowa akcyjna sprzedaż książek w ALDI cieszyła się dużą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować klientom dostęp do kolejnych ciekawych tytułów najbardziej poczytnych autorów – komentuje Piotr Szewczyk, Kierownik Kategorii Non Food w ALDI - Ofertę konstruujemy tak,  by była atrakcyjna dla całych rodzin. Wiemy, że dla wielu ALDI jest sklepem ulubionych produktów, po które chętnie wracają i chcemy, by konsumenci przychodząc do nas znaleźli wszystko, to czego potrzebują - od oferty spożywczej po inspirujące prezenty książkowe, które od teraz będą pojawiały się u nas pod szyldem Biblioteczki ALDI. Z uwagą obserwujemy trendy na rynku wydawniczym, chcemy, by nasi klienci mogli kupić u nas książki, o których jest głośno i które kojarzone są z listami bestsellerów dodaje.

W Biblioteczce ALDI znajdą się książki dla dzieci od 6,49 zł a dla dorosłych od 24,99 zł. Bieżąca oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

 O ALDI

ALDI w Polsce posiada 192 sklepy i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch