1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. COŚ wyjątkowego z Ukrainy – ALDI rusza z tygodniem ukraińskim. Sieć oferuje m.in. pielmieni, chleb kozacki, kozynak słonecznikowy, twardy ser ukraiński i wiele innych

COŚ wyjątkowego z Ukrainy – ALDI rusza z tygodniem ukraińskim. Sieć oferuje m.in. pielmieni, chleb kozacki, kozynak słonecznikowy, twardy ser ukraiński i wiele innych

W poniedziałek 6 marca w ALDI rozpoczął się tydzień ukraiński. W ofercie pojawiły się popularne dla tradycyjnej kuchni ukraińskiej pielmieni, słonina wędzona solona, chleb kozacki, obwarzanki bublini, kozynak słonecznikowy czy twardy ser ukraiński. W sieci sklepów ALDI klienci będą mogli również kupić tradycyjne słodycze i przekąski ukraińskie.

Tradycyjna kuchnia ukraińska słynie z prostych i sycących dań, których podstawą są najczęściej produkty mączne, chleby oraz świeże, wędzone i marynowane składniki. Natomiast słodycze z Ukrainy są bardzo różnorodne i słyną z mnogości połączeń smakowych – na rynku ukraińskim królują przede wszystkim czekoladowe batoniki marki Roshen, które klienci również znajdą od 6 marca w sklepach ALDI już od 0,99 zł. ALDI chce przybliżyć Polakom tradycyjne przekąski i dania ukraińskie, a rodzinom z Ukrainy umożliwić zakup ich ulubionych krajowych produktów.

W czasie tygodnia ukraińskiego klienci w sklepach sieci ALDI znajdą tradycyjny chleb ukraiński - 4,99 zł za 500 g i obwarzanki bublini 7,99 zł za 375 g, w ofercie dyskontera pojawią się także grzanki żytnio-pszenne, sucharki i ciastka owsiane już od 2,99 zł. Nie zabraknie takich klasyków jak grylaż i kozynak batoniki z ryżu i słonecznika, które będzie można kupić odpowiednio za 2,49 zł i 1,99 zł.  Za 11,99 zł klienci ALDI będą dostaną tradycyjną kawę Starego Lwowa w opakowaniu 250 g, produkowaną przez jednego z największych producentów kawy w Ukrainie. Dla tego produktu pojawią się różne mieszanki smakowe, w tym kawa marcepanowa.

W sklepach sieci ALDI klienci znajdą także bardzo popularne w Ukrainie zefirki, czyli owocowe pianki, które znane są na terenach Ukrainy od około XV wieku. Za opakowanie 350 g zefirków klienci zapłacą `14,99 zł. Na sklepowych półkach klienci znajdą także 3 rodzaje ukraińskich serów z organicznego mleka - ser bryndza lub suluguni za 6,99 zł w opakowaniu 200g oraz twardy ser ukraiński za 15,99 zł za opakowanie 300 g. W ofercie pojawią się także klasyczne ukraińskie piwa – piwo Obolon i Kijowskie w cenie 4,99 zł.

***

Więcej na WWW.aldi.pl

 

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 253 sklepy i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch