1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Klocki LEGO, drewniane puzzle, zabawki sensoryczne, gry edukacyjne – ALDI z przedświąteczną ofertą dla najmłodszych

Klocki LEGO, drewniane puzzle, zabawki sensoryczne, gry edukacyjne – ALDI z przedświąteczną ofertą dla najmłodszych

s

W tym roku ALDI daje rodzicom wyjątkowo dużo czasu na przygotowanie świątecznych podarunków dla swoich pociech. Sieć stawia na sprawdzone zabawki o walorach rozwojowych i edukacyjnych. Już od dzisiaj (8.11) w ofercie można znaleźć liczne propozycje zabawek marki PLAYLAND. Klienci ALDI mają do wyboru również szeroką gamę klocków LEGO, które na przestrzeni lat zyskały rzesze fanów na całym świecie – i to nie tylko wśród tych najmłodszych klientów.

Wśród produktów PLAYLAND oferowanych przez ALDI od 8.11 znajdują się m.in. klocki sensoryczne w cenie 44,99 zł, puzzle drewniane tetris za 9,99 zł, edukacyjne klocki magnetyczne w cenie 24,99 oraz różnego rodzaju gry edukacyjne, dydaktyczne, ruchowe i pamięciowe dostępne od 17,99 zł. W ofercie sieci nie brakuje też takich ciekawostek, jak np. mata wodna do malowania (w cenie 21,99 zł) czy zestaw filcowych puzzli drogowych, z których można budować fantazyjne tory wyścigowe i drogi (za 19,99 zł).

– Zabawki PLAYLAND, marki dostępnej tylko w ALDI, to produkty, które królują w naszej ofercie dla najmłodszych już od wielu lat i cieszą się ogromną popularnością. Są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale i z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka w każdym wieku. Rozwijają kreatywność oraz zdolności manualne i motoryczne maluchów. Są bezpieczne i wykonane z najwyższą starannością, co potwierdzają przyznane marce certyfikaty - mówi Jakub Tyrlik, Lider Zespołu Zarządzania Kategoriami ALDI. – Szczególne zainteresowanie ofertą zabawkową widzimy właśnie w okresie przedświątecznym – w tym czasie odnotowujemy średnio trzykrotny wzrost sprzedaży tego typu produktów w porównaniu do średniej całego roku. Stąd też w odpowiedzi na potrzeby klientów zaczynamy sprzedaż zabawek odpowiednio wcześnie, dbając o to, by co roku nasi klienci mogli znaleźć u nas to COŚ wyjątkowego dla swoich pociech – podkreśla. 

Drewniane zabawki PLAYLAND posiadają m.in. Certyfikat FSC, który potwierdza, że zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł, z ograniczeniem wykorzystania środków chemicznych, w tym pestycydów i nawozów sztucznych. Są również zaprojektowane zgodnie z metodą pedagogiczną Montessori. Pobudzają kreatywność, wspierają rozwijanie zdolności manualnych, poznawczych i motorycznych, a nawet społecznych i emocjonalnych. Zachęcają dziecko do samodzielnej nauki i eksploracji otoczenia.

Do ALDI powinni się wybrać również wszyscy miłośnicy klocków LEGO. W przedświątecznej ofercie sieci znajdą oni rożnego rodzaju zestawy tych słynnych zabawek z Danii. Do wyboru są zarówno klocki dla młodszych dzieci firmowane marką DUPLO, jak i zestawy dla nieco starszych konstruktorów. Duże opakowanie klocków kupimy już za 69,99 zł, a małe za 34,99 zł. Dla fanów Disneya nie lada gratką będą też specjalne zestawy na licencji, które pozwolą dzieciom przenieść się podczas zabawy do Krainy Lodu czy świata Gwiezdnych Wojen.

*** 

O ALDI 

 

ALDI w Polsce ma 284 sklepy i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca. 

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl 

 

Dodatkowe informacje: patrycja.narozna@prart-media.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch