1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Lubelski ALDI nagrodzony w 21. Edycji konkursu architektonicznego Kryształowa Cegła w kategorii Obiekty Handlowe.

Lubelski ALDI nagrodzony w 21. Edycji konkursu architektonicznego Kryształowa Cegła w kategorii Obiekty Handlowe.

a

Budynek ALDI w Lublinie, przy al. Spółdzielczości Pracy 68 zajął II miejsce w kategorii Obiekty Handlowe, w architektonicznym konkursie Kryształowej Cegły organizowanym przez lubelski oddział Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego. Kryształowe Cegły to nagrody dla najlepszych inwestycji budowlanych po obu stronach granicy Unii Europejskiej, przyznane w dziewięciu kategoriach. W konkursie oceniano architekturę, jak i wpisanie obiektu w przestrzeń publiczną, jakość wykonania oraz wykorzystane technologie.

Sklepy ALDI przyciągają nie tylko jakościową ofertą czy standardem obsługi klienta. Są także doceniane za swój wygląd i funkcjonalność, a najlepszym przykładem jest II nagroda w konkursie Kryształowej  Cegły. 

Ta nagroda to dla nas duża radość, bo pokazuje że starania, jakie wkładamy w podnoszenie komfortu zakupów w codziennym życiu naszych klientów są doceniane. Zawsze  dbamy o to, by sklepy ALDI były jak najbardziej funkcjonale, ale także, by wpisywały się w architektoniczną strukturę miasta - mówi Wojciech Puchacz, Kierownik Zespołu Nieruchomości i Ekspansji, który wspólnie z architektem prowadzącym oraz reprezentantami generalnego wykonawcy odebrał nagrodę dla ALDI podczas uroczystej gali.

Sklep w Lublinie ma lekką, funkcjonalną architekturę – nowoczesną i zupełnie nie przypominającą innych dyskontów. Budynek został doceniony m.in. za nowoczesne rozwiązania, takie jak przeszklenia zachęcające do spokojnych zakupów w jasnej, przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Funkcjonalnie budynek podzielono na dwie strefy – odpowiadające dwóm kondygnacjom. Na parterze znajduje się strefa sklepu, a na piętrze powierzchnie biurowe. Wejście do obiektu także przemyślano w sposób funkcjonalny – na każdy poziom wchodzi się od innej strony.

W budynku znalazł się pokój dla matki z dzieckiem czy toaleta dla klientów. Sklep wyposażony jest w rozwiązania takie jak krajalnica do pieczywa czy małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Na terenie przy obiekcie czekają komfortowe miejsca parkingowe o szerokości 2,8 m z uwzględnieniem miejsc dla rodzin z dziećmi oraz osób z niepełnosprawnościami.  Cała inwestycja obejmowała również budowę ulicy Do Dysa oraz chodników i ścieżek rowerowych. Na terenie posadzono ponad 100 drzew.

To kolejne takie wyróżnienie dla ALDI. Wcześniej dyskonter otrzymał nominację w konkursie   "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” za ocalenie zabytkowych budynków toruńskiej ujeżdżalni koni i przeznaczenie ich na sklep sieci oraz zadbał o zabezpieczenie historycznego schronu w Rybniku.

***

ALDI w Polsce posiada 209 sklepów i zatrudnia ponad 3700 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch