1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Nowa siedziba grupy ALDI Nord

Nowa siedziba grupy ALDI Nord. Nowoczesny budynek posiada przestrzeń gotową przyjąć ponad 2000 pracowników.

a

W niemieckim Essen, w samym sercu Zagłębia Ruhry, Grupa ALDI Nord otworzyła swoją nową siedzibę. Po prawie trzech latach budowy kompleks budynków o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych, czyli około 14 boisk piłkarskich, oficjalnie otworzył swoje podwoje. Pierwsi pracownicy rozpoczną w nim pracę już w kwietniu. Kampus ALDI to ultranowoczesne i elastyczne środowisko pracy, będące symbolem transformacji Grupy Kapitałowej ALDI Nord.

Chciałbym skorzystać z tej okazji, aby podziękować wszystkim partnerom i współpracownikom, którzy z wielkim zaangażowaniem i pasją pracowali, aby zapewnić pomyślną realizację tego ważnego projektu budowlanego - mówi Torsten Janke, Managing Director Albrecht KG, właściciel budynku, odpowiedzialny za Kampus ALDI. - Ukończenie takiego projektu w budżecie i na czas, zwłaszcza w trakcie pandemii, było możliwe tylko dzięki pracy zespołowej. Chciałbym również podziękować miastu Essen, które od samego początku wspierało nas w planowaniu - mówi Janke.

W uroczystym otwarciu kampusu wziął udział także burmistrz Essen, Thomas Kufen, który podkreślił rolę inwestycji w rozwoju miasta, szczególną uwagę zwracając na wpisanie się budowli w ideę zielonej stolicy, jaką jest Essen - Chcemy, aby nasze miasto było jeszcze bardziej zrównoważone i przyjazne do życia, a nowy kampus ALDI Nord doskonale się w to wpisuje – powiedział.

W duchu zrównoważonego budownictwa dachy budynków ALDI Nord zostały w dużej mierze wyposażone w instalacje fotowoltaiczne, panele słoneczne i tereny zielone. Budowla wykorzystuje także energię geotermalną i posiada stacje ładowania dla mobilności elektrycznej. Co ważne, na terenie kampusu znajduje się też żłobek, otwarty już od sierpnia ubiegłego roku. Około 80 procent miejsc jest tu przewidzianych dla dzieci pracowników ALDI Nord, 20 procent dla dzieci z sąsiedztwa. Ponadto kampus dysponuje miejscami do pracy na świeżym powietrzu, własną salą wykładową, restauracją pracowniczą oraz pawilonem fitness. Park otaczający kampus i tarasy zewnętrzne oraz różne strefy ciszy zachęcają do odpoczynku. Centralnym punktem jest zintegrowany plac pośrodku kampusu. - Dzięki kampusowi chcemy jeszcze mocniej pozycjonować się jako atrakcyjny pracodawca. W dzisiejszym świecie i w rywalizacji o najlepsze talenty niezbędne jest oferowanie pracownikom wysoce nowoczesnego i zachęcającego środowiska pracymówi Torsten Janke.

a

Kompleks biurowy składa się głównie z biur typu open space, przestrzeni coworkingowych oraz różnorodnych węzłów komunikacyjnych. Łącznie w budynku głównym dostępnych jest około 1200 stałych miejsc pracy, w których znajduje się mniej niż 50 pojedynczych biur. Większość budynku jest przeszklona. Kampus pomieści ponad 2000 pracowników.

Projekt wykonała architekt Jessica Borchardt z Hamburga (BAID Architektur GmbH). Za planowanie realizacji odpowiada zespół Gerber Architekten. Jako generalny wykonawca budowy doglądała firma MBN Bau AG.

ALDI Nord jest twórcą formatu dyskontu i jednym  z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 80 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. 

j

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch