1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Płyty winylowe znanych muzyków oraz tablet multimedialny w ofercie ALDI

Płyty winylowe znanych muzyków oraz tablet multimedialny w ofercie ALDI

Już w najbliższą sobotę we wszystkich sklepach ALDI w Polsce w ramach najnowszej promocji pojawią się w sprzedaży płyty winylowe od polskiego dystrybutora JAWI. W szerokiej ofercie klienci ALDI będą mogli znaleźć różne tytuły muzyki polskiej i zagranicznej, m.in. E. Presley Elvis „In Love”, K. Krawczyk „W Piękny Rejs”, czy J.Cash „Folsom Prison Blues”. Ale to nie wszystko! Od środy 30.03 w sprzedaży pojawi się tablet z wyświetlaczem FULL HD marki MEDION.

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów muzyków minionych dekad – zapewnia ALDI. Jest to wszechstronna kolekcja, która spełni wymagania każdego kolekcjonera. W ofercie będzie można znaleźć krążki z muzyką reprezentatywną dla różnych epok i gatunków z ostatnich lat. Oprócz wcześniej wymienionych tytułów w ofercie dostępne będą również wydania Perfect, Papa Dance, Kobranocka, IRA, Edith Piaf, Fitzgerald, Smokie, The Shadows, Sabrina, Ella&Louis oraz składanka Jazz For Special Moments. Płyty winylowe będzie można zakupić za 49,99 zł. Oferta dostępna będzie do wyczerpania zapasów. Warto dodać, że taka akcja w sklepach ALDI pojawia się już drugi raz, dlatego specjalnie na potrzeby promocji powstało dedykowane logo z hasłem „Winyle w ALDI”.

Natomiast od środy 30.03 we wszystkich sklepach ALDI pojawi się nowoczesny tablet multimedialny marki MEDION. Dyskonter zapewnia, że produkt będzie objęty po zakupie trzyletnią gwarancją producenta. Urządzenie wyposażone jest w czytnik kart pamięci microSD/microSDHC oraz microSDXC. Jest to niewielkich rozmiarów sprzęt, który będzie można zabrać do szkoły, na uczelnię lub w podróż. Dzięki ekranowi o przekątnej 10,35’’ użytkownik będzie mógł sprawnie obsługiwać pliki multimedialne i gry. Pamięć wewnętrzna tabletu to 64GB, która idealnie sprawdzi się do przechowywania plików wideo oraz zdjęć. 

j
j

***

ALDI w Polsce posiada 203 sklepy i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch