1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Piwo BUH w ofercie ALDI

Piwo BUH w ofercie ALDI

Informacja prasowa z 28.05.2021

Rewolucyjne piwo kraftowe Buh od Janusza Palikota i Kuby Wojewódzkiego w ofercie ALDI od 4 czerwca

ALDI jako pierwsza sieć dyskontów wprowadza do sprzedaży nową markę piwa Buh, która zadebiutowała na rynku na początku bieżącego roku. Buh warzony jest przez Browar Tenczynek na zlecenie firmy Przyjazne Państwo należącej do Janusza Palikota i Kuby Wojewódzkiego i zyskuje coraz większą popularność wśród dorosłych konsumentów tego trunku. Poza Buhem w ofercie czasowej ALDI od 4 czerwca znajdzie się także piwo Tenczynek Marakuja, reklamowane przez Iggy’ego Pop’a.

Okres grillowy to doskonały moment do degustacji nowych smaków piwa, dlatego ALDI wprowadza do sprzedaży aż dwie nowe marki. Pierwsza to jasne piwo Buh górnej fermentacji z dodatkiem suszu konopnego  (butelka 05l zawiera 5% alkoholu) druga, dostępna w ofercie do wyczerpania zapasów to  Tenczynek Marakuja - piwo typu lager o smaku Maraku, pasteryzowane, niefiltrowane (butelka 05l zawiera 5,5% alkoholu).

Cieszymy się, że nieustannie możemy poszerzać asortyment oferując klientom nowe smaki i bardzo jesteśmy ciekawi, jak przyjmą wprowadzone przez nas markiBrowar Tenczynek to Małopolski Browar Regionalny z kilkusetletnią tradycją piwowarstwa regionalnego wierzymy, że nasza współpraca będzie się rozwijała z sukcesem – mówi Paweł Czeluśniak, Kierownik Kategorii.

BUH Maracuja

Piwo Buh to rewolucyjne piwo kraftowe, które przy otwarciu zaskakuje gęstym dymem spod kapsla

i przyjemnym konopnym aromatem – czytamy na stronie browaru Tenczynek.  Nowy styl, choć warzony w tradycyjny sposób. Obecnie w asortymencie ALDI smakosze znajdą szeroką gamę piw o prostych
i złożonych smakach - piwa jasne, ciemne, kraftowe, lagery, piwa typu IPA, APA zarówno od polskich
i zagranicznych producentów. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się oferty sezonowe ALDI
z asortymentem piw z całego świata, które zaspakajają nawet najbardziej wymagających piwoszy. Sieć zapowiada, że w najbliższych tygodniach pojawiać będą się piwa unikatowe dla rynku dyskontów
i zachęca do śledzenia bieżącej oferty w sklepach i na WWW.aldi.pl

***

ALDI w Polsce posiada 170 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. WięcejnaWWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch