1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Piwo z serialu Dom z Papieru w ALDI

Piwo z serialu Dom z Papieru w ALDI

Informacja prasowa z 03.09.2021

Tylko w ALDI - piwo Estrella Galicia, sponsor serialu „Dom z Papieru”, dostępne w ofercie limitowanej.

Od poniedziałku 6 września do sieci sklepów ALDI trafi piwo Estrella Galicia, będące sponsorem netflixowego „Domu z Papieru”, jednego z najbardziej popularnych i utytułowanych seriali ostatnich lat. To kolejny już raz w tym roku, po chociażby piwie Buh od Janusza Palikota i Kuby Wojewódzkiego kiedy sieć wprowadza piwne nowości jako pierwszy dyskont w Polsce, rozpieszczając swoim asortymentem piwoszy. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Piwo La Casa de Papel

Świeżo wyprodukowane i niepasteryzowane piwo z winnicy Estrella Galicia to specjalny jasny lager, o lekkim, neutralnym smaku z wyraźnie wyczuwalną nutką chmielu. W zapachu poza jęczmieniem i słodem poczuć można aromat suszonych owoców. Ten hiszpański browar pokochali piwosze na całym świecie również za sprawą współpracy sponsorskiej przy serialu „Dom z Papieru”, którego najnowszy sezon będzie miał premierę we wrześniu na platformie Netflix.

Klienci będą mogli swobodnie zaplanować sobie filmowe wieczory, i zakupić do piwa Estrella Galicia rozmaite przekąski zarówno z asortymentu stałego - orzechy, chipsy marki własnej Traders’ Joe, jak i akcyjnego. Od 6 września odwiedzający ALDI w ramach tygodnia śródziemnomorskiego znajdą między innymi typowo hiszpańskie przysmaki takie jak paella - danie z ryżem w stylu hiszpańskim, z delikatną piersią z kurczaka, mintajem, owocami morza i warzywami, przyprawione szafranem, bogaty wybór serów, oliwy, oliwki, a także przysmaki greckie (mini rollsy nadziewane szpinakiem i serem), przekąska calzone w stylu włoskim, czy turecka baklava. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Od ubiegłego tygodnia w ALDI dostępne jest także piwo Górnośląskie z browaru Zabrze. To w pełni lokalne piwo powstaje wyłącznie z 3 składników: wody, słodu i chmielu. Górnośląskie fermentuje w naturalnym tempie, w tradycyjnych otwartych kadziach, które nadają mu niepowtarzalny smak i charakter, a późniejsze dojrzewanie w poziomych tankach leżakowych zapewnia doskonale ułożony aromat i trwałe nasycenie. Górnośląskie ma głęboki, pełny smak i bogaty, rześki aromat, a jego receptura została przebadana przez Instytut Maison&Partnes.

W asortymencie stałym i akcyjnym ALDI smakosze znajdą szeroką gamę piw o prostych
i złożonych smakach - piwa jasne, ciemne, kraftowe, lagery, piwa typu IPA, APA zarówno od polskich
i zagranicznych producentów. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się oferty sezonowe ALDI
z asortymentem piw z całego świata, które zaspakajają nawet najbardziej wymagających piwoszy.

ALDI w Polsce posiada 178 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch