1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Sportowa odzież z recyklingu z okazji Dnia Kultury Fizycznej już od środy w ALDI

Sportowa odzież z recyklingu z okazji Dnia Kultury Fizycznej już od środy w ALDI

d

Współczesny konsument kupując odzież zwraca szczególnie uwagę na jakość, trwałość i cenę, jednak kolejnym czynnikiem, którego znaczenie wzrasta to certyfikacja oraz fakt czy odzież została wyprodukowana w sposób bezpieczny dla środowiska i zdrowia. Sieć sklepów ALDI wychodzi tym potrzebom naprzeciw i już od środy 21 czerwca oferuje odzież sportową z recyklingu z certyfikacją GRS (Global Recycled Standard) w promocyjnych cenach.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Stowarzyszerzenie Fashion Revolution* w ciągu ostatniego roku 15% ankietowanych poszukiwało na rynku odzieży z recyklingu. Jest to ciekawy fakt, ponieważ jeszcze kilka lat temu nie było nawet mowy o takim aspekcie, dziś natomiast widać, że zainteresowanie zakupem tego typu odzieży rośnie, również w dyskontach. Jako sieć działająca w myśl zrównoważonego rozwoju staramy się dopasować nasz asortyment do kształtujących się potrzeb i trendów, dlatego oferujemy aktualnie odzież sportową dla kobiet i mężczyzn z certyfikacją GRS - mówi Luiza Urbańska, z Działu Komunikacji i PR.

W ofercie dyskontera pojawi się między innymi sportowy biustonosz z 82% poliestru z recyklingu z domieszką elastanu w dwóch wersjach kolorystycznych za 29,99 zł, koszulka sportowa damska i męska za 24,99 zł w 95% z poliestru z recyklingu oraz spodenki sportowe dla mężczyzn i kobiet za 34,99 zł z 88% poliestru z recyklingu z domieszką elastanu. Sportowe ubrania marki własnej Active Touch wyróżniają się oddychającym materiałem i regulacją wilgotności.  

Warto dodać, że badanie Stowarzyszenia potwierdza, że coraz bardziej dla kupujących ważne jest to, aby ubrania były produkowane bez użycia substancji toksycznych i szkodliwych, takie zdanie ma aż 56% badanych – podsumowuje Urbańska. 

Odzież sportowa marki własnej Active Touch oprócz certyfikacji GRS posiada także certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, dzięki czemu klient ma pewność, że kupuje produkt bez szkodliwych substancji dla zdrowia.

W ofercie ALDI od 24.06 pojawią się skarpety trekkingowe damskie i męskie za 16,99 zł. Skarpety charakteryzują się wzmocnieniami w okolicy pięt, kostek i palców, dzięki czemu chronią przed powstawaniem pęcherzy, co więcej dobrze trzymają stopy i posiadają bezuciskowe szwy. Produkt będzie dostępny w wybranych sklepach.

 

* Dane na podstawie badania przeprowadzonego przez Stowarzyszerzenie Fashion Revolution, dostęp 23.05.2023,
Branża modowa coraz bardziej ekologiczna. Zmiany w coraz większym stopniu wymuszają sami konsumenci (zielonagospodarka.pl)

 

*** 

 

O ALDI 

ALDI w Polsce posiada 262 sklepy zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca. 

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl 
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch