1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Sprzęt marki Acer i Toshiba dostępne w sklepach ALDI

Sprzęt marki Acer i Toshiba dostępne w sklepach ALDI

a

Prawdziwa gratka dla fanów technologicznych gadżetów! Już w najbliższą środę 27.04 we wszystkich sklepach ALDI w ramach najnowszej promocji pojawią się w sprzedaży akcesoria komputerowe marki Acer oraz przenośny dysk zewnętrzny Toshiba o pojemności 2,5 TB. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. 

Marka Acer wyróżnia się na rynku sprzętu technologicznego od kilku lat, konsekwentnie umacniając swoją pozycję i oferując bardzo dobrej jakości sprzęt w cenie przystępnej dla konsumenta. Tym razem klienci popularnych dyskontów ALDI znajdą na półkach sklepowych kamerę internetową Acer QHD Conference Webcam ACR010. Urządzenie dzięki niewielkim rozmiarom jest w pełni mobile, do tego nagrywa w rozdzielczości 2560x1440 QHD. Sprzęt z powodzeniem można zainstalować na urządzeniach obsługujących system Windows, Linux i macOS. Co więcej, kamerka posiada funkcję autofocus oraz kąt widzenia 70 stopni, dzięki czemu twarz użytkownika zawsze jest widoczna w obiektywie kamery. Mikrofon wielokierunkowy zapewnia czystość dźwięku, a obrotowa konstrukcja sprawia, że urządzenie można ustawić wedle własnych preferencji. Kamerę Acer będzie można kupić za 189,00 zł.

W ofercie ALDI klienci znajdą również zestaw komputerowy Acer, składający się z klawiatury z membranowymi przełącznikami oraz myszki z regulowaną rozdzielczością w zakresie 800/1200/1600 dpi i czterema przyciskami funkcyjnymi. Zestaw dostępny jest w cenie 119,00 zł. Sprzęt marki Acer podlega dwuletniej gwarancji.

To nie koniec niespodzianek. ALDI wprowadza do sprzedaży także dysk zewnętrzny marki Toshiba o pojemności 2,5 TB z funkcją Plug&Play. Do dysku dołączony jest kabel microUSB. W sieci ALDI dostępny będzie w cenie 269,00 zł. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Sieć sklepów ALDI konsekwentnie rozwija i uatrakcyjnia asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Niedawno w ofercie ALDI znalazła się m.in. kolekcja ekologicznych zabawek z BIO plastiku marki Dantoy, a wcześniej w sklepach sieci pojawiły się płyty winylowe od polskiego dystrybutora JAWI. Więcej na WWW.aldi.pl

a

Sieć sklepów ALDI konsekwentnie rozwija i uatrakcyjnia asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Niedawno w ofercie ALDI znalazła się m.in. kolekcja ekologicznych zabawek z BIO plastiku marki Dantoy, a wcześniej w sklepach sieci pojawiły się płyty winylowe od polskiego dystrybutora JAWI. Więcej na WWW.aldi.pl

***

ALDI w Polsce posiada 205 sklepów i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch