1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Tydzień Dziedzictwa kulinarnego w ALDI. W ofercie duży wybór regionalnych piw i lokalnych przysmaków.

Tydzień Dziedzictwa kulinarnego w ALDI.

W ofercie duży wybór regionalnych piw i lokalnych przysmaków.

Od kilku lat ALDI współpracuje z Europejską Siecią Dziedzictwa Kulinarnego, by w ofertach stałych i sezonowych wspólnie promować regionalną żywność opartą o lokalne i tradycyjne wyroby. Tym razem dla swoich klientów sieć przygotowała Tydzień Dziedzictwa Kulinarnego - już od 21 lutego w sklepach ALDI pojawią się przetwory, słodycze i piwa od polskich, regionalnych producentów. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

ALDI wspiera polskich przedsiębiorców i kupuje od lokalnych gospodarzy. W asortymencie sieci znajduje się  ponad 1200 produktów oznaczonych logotypem z biało-czerwoną flagą, kupowanych po sąsiedzku od lokalnych producentów. Już od 21 lutego klienci ALDI w ramach Tygodnia Dziedzictwa Kulinarnego znajdą w sklepach przysmaki regionalne, jak np. ogórki małosolne z Runolandu z certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Dolny Śląsk, Smalec Staropolski, czy Śledź tradycyjny  Premium oraz szeroki wybór regionalnych słodyczy, m.in. Herbatniki Regionalne – Cukry Nyskie, Oblaty Śląskie czy Karmelki - Rybki Giżyckie Naturalne. Za miód gryczany z polskich pasiek w opakowaniu 900 gramów zapłacą jedynie 28,99 zł, a za Syrop z kwiatu czarnego bzu z Domu Rembowskich 9,99 zł za 0,5 litra.

Najbardziej ucieszą się smakosze piw, bo w czasowej ofercie ALDI oferuje aż 10 nowych trunków. Wśród nich znajdują się Piwo Braniewo z warmińsko-mazurskiego Browaru Braniewo, Lager Małopolski z Browaru Tenczynek, Krotoszyn Truskawka w Czekoladzie z wielkopolskiego Browaru Bojanowo, czy Piwo Górnośląskie z Browaru Zabrze i Kampinoskie z mazowieckiego browaru Błonie. Pełna oferta dostępna jest na stronie WWW.aldi.pl

- Od lat kupujemy po sąsiedzku, od lokalnych gospodarzy, a oni odwdzięczają się nam produktami, które są zawsze świeże i zawsze najwyższej jakości. Nasi klienci przyzwyczaili się już do tego,  że w ALDI znajdą zawsze coś dla siebie, po co warto wracać, a my lubimy spełniać ich potrzeby, ale także zaskakiwać nowościami i inspirować do odkrywania wciąż nowych smaków w ALDI  – mówi Mariusz Wojtasiński, Dyrektor Pionu Zarządzania Kategoriami.

***

ALDI w Polsce posiada 204sklepy i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. 

Dodatkowe informacje: patrycja.narozna@prart-media.pl, 609 69 33 45

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch