1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Tydzień mody w ALDI

Tydzień mody w ALDI

Informacja prasowa z 25.10.2021

Tydzień mody w ALDI

Rusza całotygodniowa promocja nawszystkie produkty z kategorii odzież i obuwie. Wielbiciele mody mogą upolować prawdziwe perełki za grosze – przy zakupie 3 sztuk z tego asortymentu sieć daje 30% rabat.  To pierwsza taka akcja w historii ALDI w Polsce.

 

Pierwszy raz w Polsce sieć ALDI proponuje swoim klientom tak atrakcyjną promocję i obniża ceny całego asortymentu obuwia i odzieży o 30%. Warunkiem skorzystania z akcji jest zakup 3 dowolnych produktów ze wspomnianej kategorii. Trzeba przyznać, że oferta jest kusząca, bo rabaty obejmują również najnowszą kolekcję. W ostatnich miesiącach ALDI coraz częściej zaskakuje swoich klientów atrakcyjnymi promocjami, przyzwyczajając do wysokiej jakości produktów i konkurencyjnych cen.

 

Klienci sieci mogą wybierać spośród bogatej oferty odzieży damskiej i męskiej, w tym bielizny, a także popularnych obecnie kamizelek i kurtek, czy chętnie wybieranych przez rodziców ubrań dziecięcych. Płaszcz damski pikowany z impregnacją odporną na wodę i zabrudzenia można kupić już za jedyne 59,49 zł, z kolei pikowaną kurtkę męską z impregnacją za 41,99 zł! Wiele artykułów wykonanych jest z materiałów certyfikowanych takich jak np. bawełna bio.

Za parę męskich butów skórzanych z cholewką ze skóry nubukowej zapłacimy jedynie 48,99 zł. Sztyblety damskie ze skórzaną cholewką i ocieplaną wyściółką można kupić już od  55.99 zł. Ceny są naprawdę konkurencyjne i warto się pospieszyć, gdyż oferta ważna jest w dniach 25-31.10.2021 lub do wyczerpania zapasów.

 

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 186 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. WięcejnaWWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch