1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Uczta dla lodożerców. ALDI z marką własną lodów Mucci

Uczta dla lodożerców. ALDI z marką własną lodów Mucci

Już od poniedziałku 29 maja w sklepach ALDI lody na patyku dostępne będą w promocji sięgającej do 30% taniej.* W ofercie znajdą się także lody marki własnej Mucci dostępne w wersji bezglutenowej oraz niskokalorycznej. Akcja potrwa do 3 czerwca i będzie obowiązywać we wszystkich sklepach sieci.  

 

Choć asortyment lodów w ALDI jest szeroki przez cały rok, to wiosna przynosi prawdziwą ucztę dla lodożerców. Wówczas rozpoczyna się sezon na te zimne smakołyki, a klienci mogą wybierać m.in. lody na patyku klasyczne oraz wodne, rożki, kanapki lodowe, lody w kubeczkach, tubach i opakowaniach familijnych.

 

Już od poniedziałku 29 maja w sklepach ALDI wszystkie lody na patyku będzie można kupić nawet do 30% taniej. W promocji będą dostępne m. in. dobrze znane lody Magnum w cenie 4,90 zł, Kaktus w cenie 1,59  zł oraz BigMilk w cenie 2,79. Promocją objęte są również lody na patyku marki własnej Mucci oraz dostępne tylko w Aldi Ptasie Mleczko marki Wedel w cenie 2,49 zł. W obrębie całej oferty można wybierać spośród 29 rodzajów lodów na patyku.

 

Jako jedyna sieć na rynku, ALDI posiada w stałej ofercie lody rzemieślnicze Eccolo. W ofercie ALDI dostępne są również lody bezglutenowe marki własnej Mucci o pojemności 1 l., które dostępne są w dwóch wariantach smakowych: śmietankowo-truskawkowe oraz śmietankowo-czekoladowe. Produkty te są bezglutenowe i posiadają certyfikowany logotyp Przekreślonego Kłosa, wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Dodatkowo, kremowe lody śmietankowo-czekoladowe posiadają certyfikat Rainforest Alliance, który gwarantuje pozyskanie surowców w sposób zrównoważony przy jednoczesnym poszanowaniu ludzi i środowiska.

 

- Nasza oferta w pełni odzwierciedla aktualne trendy rynkowe i  daje naszym klientom dostęp do nowości w kategoriach lodów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, posiadamy w ofercie także lody pochodzenia ukraińskiego, takie jak Plombir (tradycyjne lody na maśle), Baton Śmietankowy, czy lody Eskimos - mówi Magdalena Płaza, Managerka Kategorii ALDI Polska.

 

Coraz większą popularnością cieszą się także lody niskokaloryczne dostępne w marce „Mucci – Less&Tasty” w 3 smakach: wanilia w polewie o smaku czekolady, wanilia w polewie o smaku czekolady mlecznej z migdałami oraz słony karmel. W ALDI można kupić lody o obniżonej kaloryczności także z marki Nicks w pojemności 500 ml.

 

 

*Oferta promocyjna nie dotyczy wielopaków.

 

 

*** 

O ALDI 

ALDI w Polsce posiada 261 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów

 

 

 

firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca. 

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl 

 

 

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch