1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Vege oferta w ALDI - Piwa i dania roślinne

ALDI rozwija ofertę produktów Vege

ALDI poszerza ofertę produktów vege rozwijając współpracę z Fundacją ProVeg. Sieć nawiązała także współpracę z Browarem Polanin wprowadzając do sprzedaży wegańskie piwa. Oferta wegańska w ALDI ważna jest od 5 lipca do wyczerpania  zapasów.

Segment produktów roślinnych systematycznie rozrasta się i zdobywa coraz większą popularność wśród konsumentów w Polsce i na świecie.  Z raportu „Roślinne alternatywy w Polsce: rynek, konsumenci i trendy” Fundacji ProVeg, przygotowanego we współpracy z Advalue oraz CIVITTA Polska wynika, że do 2029 roku światowy rynek roślinnych alternatyw mięsa może osiągnąć wartości 140 mld USD, zdobywając 10% światowego przemysłu mięsnego. ALDI wychodzi naprzeciw tym trendom wzbogacając swój asortyment o kolejne wegetariańskie i wegańskie produkty spożywcze i napoje.

- Konsumenci z całego świata są coraz bardziej świadomi swoich wyborów żywieniowych i zachowań konsumpcyjnych. Będą wybierali firmy, które podzielają ich wartości w ważnych społecznie kwestiach. Cieszymy się, że sieci handlowe, takie jak ALDI odpowiadają na ich potrzeby i wprowadzają coraz więcej roślinnych innowacji sprawiając, że alternatywy dla mięsa, nabiału, jaj oraz ryb i owoców morza są coraz bardziej dostępne i przystępne cenowo  - komentuje Patricia Homa, prezeska ProVeg Polska.

Wege na drogę

W najnowszej gazetce ALDI konsumenci znajdą podpowiedzi jak skomponować proste roślinne dania z produktów dostępnych w sklepach sieci, które idealnie nadadzą się na posiłek w domu i w drodze. A wybór jest szeroki – od past wegańskich przez roślinne alternatywy sera (Łowicz: Bez deka mleka, czy Violife Original Flavour Greek White) i wędlin (plastry wegańskie marki Z Gruntu Dobre) po jaglane ciasteczka Frank & Oli czy produkty wegańskie marki własnej ALDI Gut Bio – burger kiełbaski, czy sznycel sojowy – mówi Anna Włoch, Menadżer ds. Jakości w ALDI i Koordynator współpracy z Fundacją ProVeg. - Ze szczególną dbałością podchodzimy do budowania asortymentu i wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Poprzednia oferta akcyjna zbudowana we współpracy z Fundacją ProVeg cieszyła się dużym powodzeniem, tym chętniej kontynuujemy i rozwijamy tę inicjatywę – dodaje Włoch.

Roślinny wrap
Roślinny bowl

ALDI poszedł krok dalej i niezależnie od współpracy z Fundacją ProVeg przygotował też ofertę dla piwoszy. Sieć zdecydowała się wprowadzić wegańskie piwa marki Polanin. To pierwsze w Polsce wegańskie piwa certyfikowane przez międzynarodową organizację The Vegan Society. Wszystkie ważone są w tradycyjny sposób z użyciem wysokiej jakości składników. Na każdej etykiecie znajdują się informacyjne logotypy z certyfikatem. W ofercie dostępne są piwa lager, pszeniczne i IPA w poręcznych 330 ml. butelkach. W akcjach czasowych ALDI pojawiają się też unikatowe dla rynku dyskontów piwa, np. chorwackie czy albańskie. W czerwcu ALDI jako pierwsza sieć dyskontów wprowadziła do sprzedaży nową markę piwa Buh, która zadebiutowała na rynku na początku bieżącego roku.

Oferta wegańska w ALDI ważna jest od 5 lipca do wyczerpania  zapasów.

***

ALDI w Polsce posiada 173 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch