1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. W ALDI już od 20 lutego artykuły AGD będzie można kupić aż do 50% taniej. Oferta obejmie m.in. roboty ułatwiające domowe gotowanie. Dyskonter w swoich badaniach zauważa rosnący trend zakupu produktów z sekcji non food.

W ALDI już od 20 lutego artykuły AGD będzie można kupić aż do 50% taniej. Oferta obejmie m.in. roboty ułatwiające domowe gotowanie. Dyskonter w swoich badaniach zauważa rosnący trend zakupu produktów z sekcji non food.

ALDI przygotowało prawdziwą okazję dla fanów promocji. Już od 20.02 we wszystkich sklepach sieci klienci będą mogli kupić wybrane artykuły z asortymentu AGD aż do 50% taniej. Dyskonter obserwując zwiększający się trend domowego gotowania postanowił obniżyć m.in. ceny urządzeń ułatwiających gotowanie. Dodatkowo, od soboty 25.02 będzie można kupić produkty marki Gerlach. Wszystkie artykuły w promocyjnych cenach będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

ALDI ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Obserwując rosnący na rynku trend zakupu produktów z sekcji non food sieć przygotowała bardzo atrakcyjne promocje na ten asortyment. Wśród produktów objętych rabatem znajdą się produkty marek własnych ALDI - Ambiano, czy QUIGG. Będą to m.in.: maszynka do strzyżenia zwierząt z 50% rabatem za 44,99 zł, suszarka do włosów z jonizacją o 20% taniej za 79,99 zł, kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla z ośmioma programami i automatyczną funkcją podgrzania 23% taniej za 269 zł, czajnik elektryczny z wyświetlaczem i obudową ze stali szlachetnej za 119 zł - o 20% taniej, czy robot kuchenny z akcesoriami 26% taniej - za 199 zł. W ofercie dyskontera w cenie promocyjnej pojawi się również frytkownica na gorące powietrze marki Ambiano, którą będzie można kupić 22% taniej, wypiekacz do chleba aż 35% taniej oraz urządzenie do gotowania ryżu o 30% taniej.

Warto dodać,  że w ramach Tygodnia Top Okazji od soboty 25.02 w sklepach sieci ALDI pojawią się także produkty renomowanej, polskiej marki Gerlach - patelnie o różnej średnicy już od 59,99 zł, czajnik za 89,99 zł, zestawy noży od 14,99 zł, czy garnki z odpinaną rączką z nowoczesnej linii SMART za 199 zł. Wszystkie artykuły marki Gerlach są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Artykuły AGD pojawiają się w ALDI w ofertach czasowych i nie stanowią stałego asortymentu, dlatego zainteresowanie nimi w dużej mierze zależy od ilości i rodzaju dostępnego asortymentu. Jednak rzeczywiście z roku na roku obserwujemy, że klienci doceniają tę kategorię i coraz częściej sięgają po produkty z tej kategorii. Wychodząc naprzeciw Ich oczekiwaniom sukcesywnie staramy się rozszerzać ten asortyment w naszych sklepach, co jakiś czas oferując atrakcyjne rabaty i promocje – mówi Piotr Szewczyk, Kierownik Kategorii w ALDI Polska.

Przyglądając się trendom możemy stwierdzić, że z pewnością zmiana popularności w tym segmencie związana jest z tym, że coraz więcej Polaków gotuje w domu i wiele osób dąży do tego, by ten proces ułatwiać, korzystając z nowoczesnych i wielofunkcyjnych rozwiązań. Cieszymy się, że wspólnie z zespołem ekspertów, jesteśmy w stanie odpowiedzieć w ALDI na oczekiwania klientów. Strategię rozwoju kategorii artykułów Non Food opieramy na wysokojakościowych produktach marek własnych. Jednakże, w odpowiedzi na zgłoszenia ze strony klientów, od czasu do czasu wzbogacamy nasze oferty produktami renomowanych marek, takich jak np. Gerlach. Akcja z artykułami tej marki, która rozpocznie się od soboty (25.02.2023) stanowi tego najlepszy przykład – podsumowuje Piotr Szewczyk.

Jak podaje dyskonter produkty w promocyjnych cenach dostępne w sklepach zyskują coraz to bardziej na znaczeniu. Srednia dynamika wzrostu utrzymuje się na poziomie ponad 10% ilości produktów sprzedawanych na promocji - wynika z badań własnych ALDI.

Warto wybrać się do sklepów ALDI już w poniedziałek, 20 lutego, gdyż oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

 

Więcej na WWW.aldi.pl

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 253 sklepy i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch