1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. W ramach programu Oszczędzaj z ALDI już od poniedziałku klienci kupią warzywa i owoce nawet o 61% taniej

W ramach programu Oszczędzaj z ALDI już od poniedziałku klienci kupią warzywa i owoce nawet o 61% taniej

W ramach programu Oszczędzaj z ALDI klienci od poniedziałku 10 lipca przez cały tydzień będą mogli kupić świeże owoce i warzywa nawet o 61% taniej. W ofercie między innymi polski bób, ogórki gruntowe, pomidor malinowy, arbuz i czereśnie. Jak podaje dyskonter w pierwszych 24 tygodniach 2023 roku klienci zaoszczędzili średnio 29,7% na zakupach warzyw i owoców w sklepach ALDI.

Z badania Inova Market Insights, które zostało opublikowane pod koniec 2022 wynika, że inflacja oraz rosnące koszty życia sprawiają, że konsumenci zmieniają swoje dotychczasowe nawyki zakupowe*. Z raportu wynika także, że dzisiejszy kupujący skupia się przede wszystkim na oszczędnych zakupach, poszukuje promocji, wybiera marki własne oraz stawia na gotowanie w domu. Tym potrzebom wychodzi naprzeciw popularny dyskonter, rozpoczynając akcję promocyjną na świeże warzywa i owoce. Promocje w ALDI będą sięgać nawet 61% taniej.

- Polacy odżywiają się coraz zdrowiej. Świadomie sięgają po sezonowe warzywa i owoce korzystając z dostępności oferty świeżej w naszych sklepach. Dajemy im szeroki wybór produktów polskiego pochodzenia, ale także proste promocje, dzięki którym zaoszczędzą nawet ponad 60% w swoich domowych budżetach, co jest szczególnie ważne przy wysokiej inflacji – mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR.

W ofercie od poniedziałku 10 lipca będzie można kupić polskie pomidory malinowe za 4,99 zł, co oznacza obniżkę o 61%. Polskie ogórki gruntowe, zestaw do kiszenia i bazylię klient kupi za 3,99 zł. Wczesne buraki czerwone będą dostępne za 2,49 zł, natomiast polska żółta fasolka szparagowa za 14,99 zł. Za bób, również z polskich upraw klienci zapłacą 7,99 zł., czyli aż38% taniej. Miłośnicy owoców znajdą w ofercie między innymi arbuz o 50% taniej za 2,49 zł za kilogram, polskie czereśnie za 12,99 zł i borówki za 6,69 zł za opakowanie 250g.

Jak ostatnio sieć sklepów ALDI komunikowała, zainteresowanie warzywami i owocami stale rośnie., Z analizy danych wynika, że od stycznia do kwietnia 2023 wzrost sprzedaży w tej kategorii świeżych warzyw wyniósł 39%, a owoców o 25%, porównując do analogicznego okresu z 2022 roku.

Sieć kontynuuje także promocje od pierwszej sztuki - oferuje klientom zakup produktów żywnościowych w promocyjnej cenie już od pierwszej sztuki. Proste zakupy to dewiza ALDI. Klienci codziennie bombardowani są milionem informacji, dziesiątkami zadań, żyją w pospiechu dlatego zakupy muszą być łatwe, szybkie i nieskomplikowane. Takie też jest oszczędzanie z ALDI.

*Redefining Value crowns Innova Market Insights’ Top Ten Trends 2023 as global cost-of-living crisis bites,https://www.nutritioninsight.com/news/redefining-value-tops-innova-market-insights-top-ten-trends-for-fb-in-2023-as-global-cost-of-living-crisis-bites.html?fbclid=IwAR3zydagW3E5YE3dKg-9yNgLmurxMc23XTR9iXM6grVCYFREWWwrUejGVrE

 

***  

 

O ALDI  

ALDI w Polsce posiada 262 sklepy zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.  

  

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch