1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. W sezonie letnim ALDI poszerza ofertę kosmetyków marki własnej do opalania

W sezonie letnim ALDI poszerza ofertę kosmetyków marki własnej do opalania

ALDI wprowadza do asortymentu kosmetyki marki własnej OMBRA SUN – krem przeciwsłoneczny oraz spray do opalania; oba w dwóch wariantach z filtrem SPF (Sun Protection Factor) 30 oraz 50. Sieć informuje, że sprzedaż kosmetyków marek własnych ALDI w stosunku do analogicznego okresu w roku 2021 wzrosła o 30 %.

Ochrona przeciwsłoneczna jest niezwykle ważna w życiu codziennym, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy jesteśmy narażeni na częstą i długą ekspozycję słoneczną. Aby mądrze korzystać z promieni słonecznych należy zadbać o naszą skórę używając produktów z filtrem na 15 minut przed rozpoczęciem opalania i ponawiać aplikację w razie potrzeby. Produkty z serii OMBRA SUN, doskonale nawilżą skórę i minimalizują ryzyko przed negatywnymi skutkami promieniowania. Dostępne w formie kremu lub sprayu, klienci mogą je zakupić w sklepach ALDI już od 23 maja w opakowaniach o pojemności 75 i 200 ml w cenie 16,99 zł każdy.

ALDI posiada 7 kosmetycznych marek własnych, między innymi Biocura, Lacura, czy Ombia, w ramach których oferuje ponad 50 różnych produktów.

Największą popularnością podczas codziennych zakupów cieszą się mydła kremowe i mydła w płynie, wkłady do golenia, patyczki kosmetyczne, żele do mycia czy lakiery do włosów. Zdecydowany wzrost sprzedaży kosmetyków pielęgnacyjnych obserwujemy w sezonach letnich, kiedy zwyczajowo częściej wychodzimy z domu i więcej uwagi przykładamy do własnego wyglądu. Dotychczas sprzedaż kosmetyków marek własnych ALDI w stosunku do analogicznego okresu w roku 2021 wzrosła o 30 % – mówi Monika Omasta, Category Manager działu kosmetycznego ALDI w Polsce. 

a
a
a

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 208 sklepów i zatrudnia blisko 3700 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch