1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Wielka wyprzedaż w ALDI. Obniżki sięgające nawet do 90%

Wielka wyprzedaż w ALDI. Obniżki sięgające nawet do 90%

ALDI ogłasza Wielką Wyprzedaż, która z pewnością przyciągnie uwagę miłośników zakupów i oszczędności. Akcja dyskontera rozpoczyna się już 30 sierpnia i potrwa do wyczerpania zapasów, dając klientom wyjątkową okazję do zrobienie tanich zakupów w wielu kategoriach produktowych.

Wielka Wyprzedaż w ALDI obejmuje szeroki zakres asortymentu w tym odzież i obuwie, artykuły ogrodnicze, artykuły gospodarstwa domowego, narzędzia, mały sprzęt AGD oraz zabawki i wiele innych. To znakomita okazja dla klientów poszukujących wyjątkowych ofert na artykuły codziennego użytku oraz prezentów dla siebie i swoich bliskich.

- Dzięki wprowadzeniu akcji wyprzedażowej dla produktów z segmentu non-food, dajemy naszym klientom możliwość zakupu wielu produktów w okazyjnych i konkurencyjnych cenach. Co więcej, jest to bardzo dobra okazja, aby móc poznać nasz asortyment i jego jakość - mówi Joanna Łabuz, Menadżer ds. Zarządzania Kampaniami. Warto dodać, że asortyment objęty promocją zyskuje coraz bardziej na znaczeniu. Od początku roku średnia dynamika wzrostu sprzedaży utrzymuje się na poziomie ponad 28% ilości produktów sprzedawanych w promocji – podsumowuje Łabuz.

Najważniejsze informacje o Wielkiej Wyprzedaży w ALDI:

·                 termin: Wielka Wyprzedaż w ALDI rozpocznie się 30 sierpnia i będzie trwała do wyczerpania zapasów. To znaczy, że klienci powinni się spieszyć, aby zdobyć swoje ulubione produkty w atrakcyjnych cenach.

·                 Oszczędności: W ramach tej akcji klienci mogą zaoszczędzić nawet do 90% na wybranych artykułach z różnych kategorii. 

r

W ofercie dyskontera znajdziemy m.in. deskę SUP, którą będzie można kupić 60% taniej za 479 zł, basen rodzinny z akcesoriami za 279,99 zł, wypiekacz do chleba za 28,99 zł, frytkownicę za 69,99 zł. Podczas Wielkiej Wyprzedaży klienci będą mogli kupić robot kuchenny marki własnej Ambiano za

99,99 zł oraz kuchenkę dwupalnikową za 43,99 zł. W okazyjnych cenach będzie można kupić rolety dzień i noc, niszczarkę do papieru, uniwersalną skrzynkę na narzędzia, mop parowy oraz szeroką gamę tekstyliów damskich i męskich. Na ostatnie dni lata doskonale sprawdzi się parasol plażowy przeciwsłoneczny za jedyne 4,99 zł.

ALDI zawsze dbający o zadowolenie swoich klientów zaprasza do skorzystania z tej unikalnej okazji zakupowej. Wielka Wyprzedaż to czas, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie – niezależnie od preferencji czy potrzeb.

Oferta i dostępność artykułów mogą się różnić pomiędzy sklepami. Regulamin promocji wraz z listą artykułów biorących udział w promocji znajduje się w sklepach i na www.aldi.pl.

***

O ALDI

ALDI w Polsce ma 266 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch