1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Zabawki z bioplastiku wytworzonego z trzciny cukrowej w ofercie ALDI
a

Zabawki z bioplastiku wytworzonego z trzciny cukrowej w ofercie ALDI

Już w najbliższy piątek we wszystkich sklepach ALDI w Polsce w ramach najnowszej promocji pojawią się w sprzedaży zabawki z bioplastiku marki Dantoy. Wyjątkowy materiał, z którego zostały one wykonane powstaje z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. Zabawki posiadają certyfikat Nordic Swan Ecolabel, będący gwarancją bezpieczeństwa dla dziecka, jak i środowiska naturalnego.

Zabawki z najnowszej oferty dyskontu wyróżniają się na rynku tym, że wyprodukowane są bez użycia szkodliwych i niebezpiecznych substancji chemicznych, dzięki temu są zdrowe i bezpieczne dla dziecka w każdym wieku. Warto dodać, że pozbawione są perfum, bisfenolu, czy ftalanów, czyli substancji chemicznych mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka.

a

W ofercie ALDI będzie można znaleźć wiaderko do piasku z akcesoriami za 49,99 zł, zestaw śniadaniowy, wywrotkę i koparkę w cenie 69,99 zł orazduży zestaw ponadczasowych zabawek do piasku w cenie 69,99 zł. Wszystkie produkty są w przyjemnych, pastelowych kolorach, zapakowane w ekologiczne kartony z recyklingu.

Zaletą zabawek duńskiej firmy jest łatwość ich czyszczenia. Wszystkie elementy mogą być myte pod bieżącą wodą z użyciem środków czyszczących lub w zmywarce. Surowiec, z którego zostały wyprodukowane może mieć kontakt z żywnością, dzięki temu zestaw śniadaniowy może służyć najmłodszym do odtwarzania realnych sytuacji z dorosłego życia, niosąc przy tym wiele ciekawych doświadczeń i emocji całej rodzinie. Producent gwarantuje wysoką trwałość zabawek, informując że produkty wykonane z bioplastiku przez lata nie stracą swoich właściwości, co jednocześnie sprawi, że mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Więcej na www.aldi.pl

***

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 205sklepów i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch