1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. Znamy zwyciezcę loterii ALDI

Znamy zwyciezcę loterii ALDI

Informacja prasowa z 16.09.2021

Zobacz fotorelację z przekazania nagrody

Znamy zwycięzcę Wielkiej Loterii ALDI „1001 powodów, by wygrać!”. To krakowianin, który zrobił zakupy w ALDI w Krakowie!

Pan Krzysztof z Krakowa wygrał Campervana w Wielkiej Loterii ALDI. Okazuje się, że zakupami, które przyniosły mu szczęście były… słodycze. To pierwszy raz, kiedy Pan Krzysztof wziął udział w loterii, zarejestrował tylko jeden paragon i od razu sięgnął po główną nagrodę. Nic dziwnego, że nie mógł uwierzyć w swoje szczęście, gdy odebrał telefon od organizatora akcji z prośbą o weryfikację danych przed wręczeniem wygranej.

Wielka Loteria ALDI trwała od 30 kwietnia do 30 czerwca. Pula nagród przygotowanych przez sieć była imponująca - poza campervanem znajdowały się w niejroczne pensje w wysokości 60 tys. zł, karty przedpłacone ALDI o wartości 100 zł, paczki z ulubionymi produktami marek własnych ALDI. Biorący udział w zabawie co tydzień mogli wygrać urządzenie wielofunkcyjne Thermomix tm6, a co miesiąc roczne zakupy w ALDI o wartości 15 tys. zł. Aby wziąć w niej udział wystarczyło zrobić zakupy za minimum 50 zł, zgłosić swój udział w zabawie i zachować dowód zakupu.

Pan Krzysztof to mieszkaniec Krakowa. Odwiedził sklep ALDI w Krakowie przy ulicy Radzikowskiego 5, by zakupić między innymi ulubione słodycze. – Dzieci uwielbiają żelki z ALDI to są ich ulubione smakołyki i chętnie po nie wracamy – przyznaje nasz zwycięzca.

Zdjęcia z przekazania campervana

Loteria została przygotowana pod hasłem 1001 powodów, by wygrać z myślą o klientach – by zachęcić ich do odwiedzin sklepu i jeszcze lepszego poznania marki ALDI. Nikt nie spodziewał się, że smak zwycięstwa będzie aż tak słodki! Choć trudno nie zgodzić się, że w ALDI asortyment słodyczy jest wyjątkowo bogaty, zwłaszcza wśród marek własnych. Do najpopularniejszych należy czekolada Chateau  z całym orzechami, ciastka i wafelki Biscotto, cukierki mleczne myszki, czy żelki Sweet Land, które pokochały nie tylko dzieci Pana Krzysztofa!

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 182 sklepy i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcejnawww.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch