Dialog z interesariuszami

Kilka osób przy stole konferencyjnym w pokoju przy oknie - Dialog z interesariuszami w ALDI

Jak rozmawiamy z interesariuszami

Proaktywnie, publicznie i przejrzyście: ALDI będzie regularnie informować o poczynionych i planowanych postępach w zakresie detoksykacji.

  • Publikujemy pełną listę „substancji dopuszczonych do stosowania w ograniczonym zakresie" M-RSL (PDF) i RSL (PDF) i udostępniamy analizy ścieków i osadów z zakładów produkcyjnych na uzgodnionej z organizacją Greenpeace ogólnodostępnej platformie internetowej (ipe.org.cn).
  • Regularnie informujemy o bieżącym stanie zapoczątkowanych już działań zmierzających do zapewnienia ekologicznych standardów produkcji w łańcuchu dostaw. Regularnie aktualizujemy opublikowany orzez nas harmonogram działań i informujemy o nowych wyzwaniach.
  • Rozmawiamy z odpowiednimi podmiotami społecznymi (interesariuszami) o zmianach i rozwoju naszych procesów produkcyjnych w celu promowania zrównoważonej konsumpcji.
  • W tym celu identyfikujemy możliwości współpracy, aby wspólnie z innymi uczestnikami rynku sprostać wyzwaniom. Przystąpiliśmy już do „Leather Working Group" i związku „Textilbündnis" niemieckiego rządu federalnego, jak również  „Business Environmental Performance Initiative (BEPI)“ pod przewodnictwem amfori. Od 2017 r. należymy dodatkowo do European Clothing Action Plan (ECAP).

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.