Treningi i szkolenia

Cztery osoby siedzące przy stole i jedna osoba stojąca przed pomalowaną tablicą typu flip chart - szkolenie i edukacja w ALDI

Jak zamierzamy stworzyć u wszystkich uczestników nową świadomość

Aby osiągnąć nasz zadeklarowany cel, musimy dążyć do zmiany świadomości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego oraz gromadzić niezbędną wiedzę i budować moce produkcyjne - począwszy od działu zakupów aż po producentów. Bardzo ważni są przy tym nasi dostawcy, którzy ponoszą szczególną odpowiedzialność za wybór zakładów produkcyjnych i ich gotowość do współpracy.

 • Wiedzę na temat wymogów dotyczących detoksykacji wdrażamy stopniowo u naszych pracowników i dostawców, w zakładach produkcyjnych używających składniki chemiczne oraz w produkcji końcowej.Dzieje się to na przykład poprzez wewnętrzne szkolenia działów oraz przez specjalne szkolenia dostawców.
 • Tworzymy materiały szkoleniowe na temat detoksyfikacji i aktualizujemy je na bieżąco. Zawierają one wszystkie informacje dotyczące zarządzania chemikaliami oraz wytyczne w zakresie realizacji wymogów ALDI dotyczących detoksykacji.
 • W procesie kwalifikacji skupiamy się na naszych dostawcach. Poprzez swoją pozycję ponoszą oni szczególną odpowiedzialność, aby realizować proces przemian na miejscu. Nasi dostawcy współpracują więc z zewnętrznymi doradcami, usługodawcami i ekspertami, aby wspierać zakłady produkcyjne w realizacji ich celów. Udostępniamy im w tym celu osobę kontaktową. Nasze lokalne zespoły ALDI na miejscu wspierają zakłady produkcyjne w kluczowych punktach procesu przemian.
 • Z naszymi głównymi dostawcami pozostajemy w ciągłym dialogu, aby wspólnie wypracowywać rozwiązania i rozwijać je dla wszystkich naszych dostawców. 
 • Staramy się umożliwić naszym partnerom handlowym wdrażanie standardów środowiskowych i społecznych w łańcuchu dostaw i pracować nad ich stopniową poprawą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.