Zarządzanie danymi

Blat stołu z kilkoma narzędziami biurowymi i dokumentami ze statystykami obrazkowymi - zarządzanie danymi w ALDI

Jak efektywnie korzystamy z zebranych danych

Pomyślna realizacja założeń ALDI Detox Commitment wymaga oprócz gromadzenia dużej ilości danych także ich dokładnej analizy. Wynikające z niej spostrzeżenia będziemy wykorzystywać do zmiany procesów w naszym łańcuchu dostaw.

  • Nasz łańcuch dostaw staje się bardziej przejrzysty: istniejące systemy informatyczne zostały dopasowane, aby móc przetwarzać i analizować złożone dane. Jednocześnie stworzony został wewnętrzny system monitorowania, weryfikacji i oceny.
  • Dla rozszerzonej rejestracji danych w dalszym ciągu dostostowujemy wewnętrzne procesy i dokumenty, takie jak odpowiednie dokumenty przetargowe i umowy.
  • Raporty z badań ścieków i osadów udostępniane będą na uzgodnionej z organizacją Greenpeace ogólnodostępnej platformie internetowej (ipe.org.cn).
  • Na temat zdobytych w ten sposób spostrzeżeń będziemy prowadzić regularny dialog z naszymi partnerami handlowymi i wspólnie z nimi pracować nad ulepszeniami.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.