Dobrostan zwierząt w ALDI Nord

Kilka krów w stajni - dobrostan zwierząt w ALDI Nord

Angażujemy się na rzecz dobrostanu zwierząt

Celem naszego zaangażowania w dobrostan zwierząt jest dalsze zwiększenie poziomu dobrostanu zwierząt podczas produkcji naszych artykułów, ponieważ handlujemy dużą ilością surowców pochodzenia zwierzęcego. Dlatego też naszym obowiązkiem jest wspólnie z naszymi dostawcami wdrażać i rozwijać standardy dotyczące dobrostanu zwierząt.

Międzynarodowa polityka zakupowa dotycząca dobrostanu zwierząt

Zapoznaj się z naszą międzynarodową i krajową polityką zakupową w zakresie dobrostanu zwierząt.

Więcej

KAT (Kontrolowany, alternatywny chów zwierząt)

Z nami otrzymujesz tylko świeże jajka z certyfikowanych farm KAT.

Więcej

Deklaracja wolne od futer

ALDI Nord zobowiązało się do niesprzedawania artykułów futrzanych. Tym samym wykluczone jest stosowanie futer jako lamówek lub dodatków w tekstyliach sprzedawanych w naszych sklepach.

Więcej

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.