Międzynarodowa polityka zakupowa dotycząca dobrostanu zwierząt

Trzy świnie patrzą w kierunku aparatu - polityka zakupowa dobrostanu zwierząt w ALDI Nord

Polityki zakupowe wyznaczają standardy 

ALDI Nord handluje dużą ilością produktów z surowcami pochodzenia zwierzęcego, tym samym czuje się odpowiedzialne za zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt. Dlatego też dla całej Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord opracowano międzynarodową politykę zakupową dot. dobrostanu zwierząt, która dla nas i naszych partnerów handlowych definiuje zakres naszego zaangażowania w dobrostan zwierząt.

Pięć głównych punktów

Międzynarodowa polityka zakupowa dotyczy wszelkich artykułów marki własnej z grup asortymentowych Food i Non-Food zawierających surowce pochodzenia zwierzęcego. Zidentyfikowaliśmy pięć obszarów naszego zaangażowania w dobrostan zwierząt:

 • Kształtowanie asortymentu zorientowanego na dobrostan zwierząt
 • Transparentność i identyfikowalność
 • Kontrole i audyty
 • Wkład w dobrostan zwierząt
 • Proaktywny dialog

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.