8247
8247
8247
8247

Ten artykuł jest już niedostępny

CAR XTRAS®

Kosmetyki do pielęgnacji auta

do wyboru:

 • spray do czyszczenia felg 750 ml,
 • spray do pielęgnacji tworzywa sztucznego,
 • politura samochodowa 500 ml z naturalnym woskiem Carnauba,
 • środek do pielęgnacji lakieru 750 ml z efektem hybrydowym
9,99
500/750-ml-Opak. 1l=19,98/13,32
mae
 • Politura samochodowa, 500 ml zawiera naturalny wosk roślinny Carnauba zapewniający najlepszą ochronę powierzchni, skutecznie czyści, pielęgnuje i chroni lakier zawiera mikrocząsteczki ścierające, dzięki czemu delikatnie usuwa zabrudzenia i drobne rysy, nadaje piękny połysk
 • Środek do pielęgnacji lakieru, 750 ml pielęgnuje gruntownie i jednocześnie delikatnie zabrudzone powierzchnie, skutecznie usuwa kurz, drobne zabrudzenia i odciski palców - bez konieczności używania wody, nie powoduje zarysowań, idealny do lekko zabrudzonych lakierów, czyści szybko i gruntownie, zapewnia długotrwałą ochronę, efekt hybrydowy
 • Spray do pielęgnacji wnętrz, 750 ml zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę elementów z tworzywa sztucznego, działa antystatycznie i odświeża kolory
 • Spray do czyszczenia felg, 750 ml nadaje się do wszystkich felg stalowych i aluminiowych, bezkwasowy, ze wskaźnikiem działania, zabezpiecza wyczyszczoną powierzchnię
 • *Informacje z gwiazdką oraz Ważne informacje prawne
  *
  *Artykuły akcyjne, w przeciwieństwie do naszego stałego asortymentu, są dostępne tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym produkty te mogą zostać wyprzedane już pierwszego dnia akcji, krótko po jej rozpoczęciu.
  **
  **Artykuły dostępne są tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym mogą one zostać wyprzedane w określonym czasie.
  ***
  ***Podane ceny są cenami regularnymi, cena produktu może ulec zmianie w zależności od obowiązującego tygodnia akcyjnego. Prosimy o śledzenie zakładek oferty.

  Niedostępne

  Oferta już wygasła

  Aktywacja przypominania!

  Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

  Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

  Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

  Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

  Przypomnienie o

  Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

  Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

  Prosimy uzupełnić pole.

  Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.