POWIADOMIENIE

WSKAZÓWKA

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

SUKCES

od16.05.2022
8000606
8000606

6 / 7

Ten artykuł jest już niedostępny

Węgierski pogacz z serem

oryginalna przekąska z Węgier
SUPER CENA 1,99 *
Sztuka

Skład: mąka pszenna, woda, margaryna [rafinowane oleje i tłuszcze roślinne w zmiennych proporcjach (słonecznikowy, palmowy, rzepakowy), woda, sól, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości (kwas cytrynowy)], drożdże, środek do pieczenia [substancja wypełniająca (difosforany); mąka ze słodu pszennego, mąka pszenna, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym); cukier, gluten pszenny, stabilizator (guma guar), środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy)], ser tarty (4,2%), sól, środek do pieczenia [dekstroza, częściowo uwodornione oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), gluten pszenny, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stearoilomleczan wapnia, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem monoi diacetylowinowym); laktoza, białko mleka, masło w proszku, ekstrahowana mąka pszenna, aromat (maślanka rzymska), substancja wypełniająca (węglany sodu), suszony syrop glukozowy, barwnik (karoteny),środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy)], cukier, masa jajeczna, środek do pieczenia [mąka pszenna, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), gluten pszenny, środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy)].

Dostawca: Aranycipó Kft.
7627 Pécs, Engel János utca 10. Hungary

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch