POWIADOMIENIE

WSKAZÓWKA

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

SUKCES

od22.05.2023
3351Napój kakaowy w proszku
3351Napój kakaowy w proszku

2 / 2

SCHOVIT Napój kakaowy w proszku

Napój kakaowy Schovit smakuje wyśmienicie zarówno z zimnym jak i ciepłym mlekiem. Wyprodukowany z kakao z certyfikatem Rainforest Alliance. Smak dzieciństwa dostępny w Polsce od 14 lat!

SUPER CENA 15,99
Opak. 800 g 19,99 zł / kg

W Wielkim Teście Produktów ALDI nasi klienci ocenili produkt na 4,6/5 gwiazdek.
Przeczytaj więcej o Wielkim Teście Produktów ALDI.

Opinie naszych testerów:

"Kakao było super, szukałem tego smaku sprzed lat. Moje dzieci piły je w kółko i nie mogły nacieszyć się smakiem. Teściowa, żona dzieci, jak i znajomi, którzy próbowali tego kakao, byli wniebowzięci. Kakao Schovit jest bardzo pyszne, nie za słodkie, lecz w sam raz, można pić je cały czas. Serdecznie polecam."
- Paweł z Częstochowy

 

"Kakao jest dobre zarówno jako napój mleczny, jak dodatek do polew do ciast czy do zrobienia czekoladowej bitej śmietany do deserów dla dzieci czy posypka do kawy."
- Justyna z Bytomia

 

"Kakao przede wszystkim ma krótki skład  w przeciwieństwie do innych podobnych  produktów. Nie zawiera  zbędnych dodatków.  Staram się zdrowo odżywiać , trzymać umiarkowaną dietę, a to kakao  ma obniżoną zawartość  tłuszczu, więc to dodatkowy plus. Ma dobry smak przypominający  mi czasy  dzieciństwa."
- Piotr z Bydgoszczy

 

"Kakao Schovit wyśmienicie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno. Najbardziej do gustu przypadło moim dzieciom, które codziennie dopraszają się o szklankę mleka z kakao. Szybko się rozpuszcza i nie jest za słodkie. Najważniejsze jest to, że nie zawiera konserwantów, sztucznych aromatów oraz sztucznych substancji smakowo-zapachowych."
- Monika z Głogowa 

 

"Kakao SCHOVIT jest dla mnie smacznym dodatkiem do shake'ów treningowych. Często przed oraz po treningu spożywam odżywki białkowe, zacząłem dodawać do nich kakao i eksperymentować różne konfiguracje. Banan, jogurt i kakao to jedna z najlepszych. Kakao bardzo smakuje również mojemu chrześniakowi. Jest to jego ulubiony poranny napój, który z ciepłym mlekiem smakuje fantastycznie. Zdecydowanie polecam kakao SCHOVIT każdemu, kto ceni sobie jakość, smak oraz przystępną cenę produktu. "
- Adam z Chorzowa

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch