Wycofanie produktu Soriso olej ryżowy 0,5 l z datą przydatności do spożycia 15.10.2021 i numerem partii E411
Wycofanie produktu marki ALL SEASONS: Warzywa na patelnię 450 g z datą przydatności do spożycia 12.2021 i numerem partii L 200120
Wycofanie produktu marki MIĘSNE SPECJAŁY: Mięso z kurczaka na pulpety 400 g z datą przydatności do spożycia 26.02.2020 i numerem partii 0711702
Wycofanie produktu marki MIĘSNE SPECJAŁY: Mięso na kotlety z indyka 500 g z datą przydatności do spożycia 26.02.2020 i numerem partii 33
  1. Strona główna
  2. RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI

Wielki Test produktów ALDI

Testowanie rozpoczęte! Pierwsze osoby, które zgłosiły się do naszego Wielkiego Testu produktów ALDI i pomyślnie przeszły weryfikację, odebrały już paczki dla testerów. Chcesz zostać ambasadorem? Masz szansę otrzymać wielką paczkę wypełnioną po brzegi naszymi produktami. Wciąż czekamy na zgłoszenia!

Wypełnij formularz rejestracyjny oraz krótką ankietę. Więcej informacji na temat Wielkiego Testu ALDI, w tym formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie zawszeALDI.pl.

Wielki Test produktów ALDI

Chcesz zostać ambasadorem? Masz szansę otrzymać wielką paczkę wypełnioną po brzegi naszymi produktami. Wciąż czekamy na zgłoszenia!

Więcej

Wyniki Wielkiego Testu ALDI

Który produkt zyskał największe uznanie testujących? Jak wypadły pozostałe? Jakie opinie o produktach mają nasi ambasadorzy? Dowiedz się więcej o wynikach Wielkiego Testu produktów ALDI.

Więcej

Wystarczy zakupy w ALDI zrobić RAZ, aby przekonać się o ich zaletach i wracać po nie już ZAWSZE. Dlatego główne hasło reklamowe naszej kampanii brzmi: RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI

zawszeALDI.pl – nasza nowa, dedykowana strona

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej, dedykowanej strony zawszeALDI.pl. To jeden z elementów naszej ogólnopolskiej kampanii marketingowej pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI. To komunikujemy wszystkie nasze działania kampanijne, a towarzyszy temu nowoczesna forma, przejrzysty design i przede wszystkim – mnóstwo ciekawych treści.

Nowa kampania ALDI wystartowała 2 września i obejmuje kilka etapów (rozpoczęła się od działań wizerunkowych), o których sukcesywnie informujemy na stronie zawszeALDI.pl. W lekkim, swobodnym tonie, z przymrużeniem oka i poczuciem humoru, o co dba również zaproszona przez nas do współpracy aktorka Sonia Bohosiewicz.  

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.