Nowe godziny otwarcia sklepów ALDI
  1. Strona główna
  2. RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI
  3. Wyniki Wielkiego Testu ALDI

Wyniki Wielkiego Testu ALDI

WYNIKI WIELKIEGO TESTU PRODUKTÓW ALDI

Czas na wyniki Wielkiego Testu produktów ALDI. Testerzy, którzy otrzymali nasze paczki mieli do dyspozycji nasze topowe, starannie wyselekcjonowane produkty, po które klienci chętnie wracają do naszych sklepów.

To produkty wyjątkowo lubiane, ale czasem także kontrowersyjne, jak np. ser duński Havarti naszej marki HOFBURGER. Ma zagorzałych miłośników, ale z powodu specyficznego smaku nie wszystkim przypadnie do gustu - prawdziwy ser dla koneSERa.

W paczce znalazł się też np. nasz hit - napój kakaowy SCHOVIT, wyśmienicie smakujący zarówno z zimnym, jak i ciepłym mlekiem. Były też oryginalne wafle holenderskie - tradycyjny waflowy smakołyk przekładany karmelem. I wiele, wiele innych produktów...

ban

Zobacz wszystkie opinie i zdjęcia na www.zawszeALDI.pl

ZOBACZ

CHCESZ PRZETESTOWAĆ PRODUKTY ALDI? ZGŁOŚ SIĘ DO TESTU!

Jeśli czytając powyższe opinie również zapragnąłeś wziąć udział w naszym teście produktów - nic straconego. Masz szansę otrzymać wielką paczkę wypełnioną po brzegi naszymi produktami. Wciąż czekamy na zgłoszenia!

Wypełnij formularz rejestracyjny oraz krótką ankietę. Więcej informacji na temat Wielkiego Testu ALDI, w tym formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie zawszeALDI.pl.

RELACJE AMBASADORÓW ALDI


Nasi Ambasadorzy wybrali swoje ulubione produkty. A Ty, po co wrócisz do ALDI?

Zobacz relacje amabasadorów. Sprawdź czy salami międzynarodowe zyskało światowy rozgłos, a kakao wcisnęło się do grona zwycięzców! Przekonaj się, które produkty stały się ich ulubionymi.

Więcej relacji naszych amabasadorów znajdziesz na stronie zawszeALDI.pl, a także na Instagramie:

#AmbasadorALDI

#WielkiTestALDI

#ALDIPolska

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.