1. Strona główna
  2. WIELKI TEST PRODUKTÓW ALDI
WIELKI TEST PRODUKTÓW ALDI

ŚWIĘTUJ Z NAMI FINAŁ!

Drodzy Klienci! Dzięki Wam świętujemy finał! Przez cały miesiąc wybrane produkty, które były testowane przez Klientów, możecie kupić w promocyjnych cenach i kiedy tylko chcecie wracać po nie do ALDI. Bo: Raz ALDI, zawsze ALDI!

WIELKI TEST PRODUKTÓW ALDI

Wielki Test Produktów ALDI dobiega końca. Czas na finał naszej, trawającej od września 2019 roku, akcji. Bohaterami były wybrane produkty marki własnej z różnych kategorii asortymentowych. To właśnie one są jednym z istotniejszych czynników wyróżniających ALDI na tle konkurencji. Mają swoich wiernych fanów, a ALDI jest sklepem ulubionych produktów. Często to właśnie ów ulubiony produkt decyduje o wyborze sklepu na codzienne zakupy – na postawienie takiej tezy pozwoliły nam wyniki badań. 

Nasi testerzy wypróbowali nasze produkty, a następnie je ocenili. Otrzymując nasze paczki mieli do dyspozycji nasze topowe, starannie wyselekcjonowane produkty, po które klienci chętnie wracają do naszych sklepów. Wszystkie ich oceny można znaleźć na specjalnej, dedykowanej stronie zawszeALDI.pl

DO -33% NA WYBRANE PRODUKTY

W tym tygodniu zapraszamy do zapoznania się z 8 produktami z Wielkiego Testu. Na wybrane produkty w terminie 26-31.10 obowiązują specjalne promocje, sięgające -33%!

> KLIKAJĄC W PRODUKT ZOBACZYSZ WIĘCEJ OPINII, JAKIE WYSTAWILI MU NASI TESTERZY <

RELACJE AMBASADORÓW ALDI


Nasi Ambasadorzy wybrali swoje ulubione produkty. A Ty, po co wrócisz do ALDI?

Zobacz relacje amabasadorów. Sprawdź czy salami międzynarodowe zyskało światowy rozgłos, a kakao wcisnęło się do grona zwycięzców! Przekonaj się, które produkty stały się ich ulubionymi.

Więcej relacji naszych amabasadorów znajdziesz na stronie zawszeALDI.pl, a także na Instagramie:

#AmbasadorALDI

#WielkiTestALDI

#ALDIPolska

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.