1. Strona główna
  2. Świeże z ALDI

Świeże z ALDI

lp

ŚWIEŻE Z ALDI

 

O świeżość naszych produktów dbamy ze szczególną troską każdego dnia i to na wielu etapach - począwszy od dostawcy, poprzez transport i przechowywanie w  magazynie, na dbałości o towar na sklepowych półkach kończąc.

 

  • Od lat współpracujący z nami dostawcy spełniają najwyższe normy dotyczące jakości i świeżości produktów. Współpracujemy także z małymi dostawcami dzięki czemu na naszych półkach przybywa produktów z certyfikatami np. jakość i tradycja czy też dziedzictwo kulinarne. 
  • Stawiamy na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami, którzy podzielają nasze rozumienie jakości i świeżości. Każdego dnia odbywają się degustacje i ocena naszych produktów aby na sklepowe półki trafiły tylko świeże i jakościowe produkty.
  • Nasz transport przebiega w komfortowych warunkach z zachowaniem odpowiedniej temperatury i standardów higienicznych. Ponadto aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów wykonujemy tysiące badań w certyfikowanych laboratoriach.
s

Nasze świeże Owoce

dostarczane są do sklepów ALDI codziennie. Zanim  trafią do sklepów, przechodzą dokładną selekcję pod względem smaku, dojrzałości, wyglądu, jakości i świeżości. Zależy nam tylko na najlepszych gatunkach owoców i takie wybieramy u dostawców. Następnie sprawdzamy, oceniamy i degustujemy je w naszych magazynach, a z kolei w sklepach owoce są kontrolowane kilka razy dziennie pod kątem świeżości przez naszych wyszkolonych sprzedawców.

d

Nasze świeże Warzywa

dostarczane są do sklepów ALDI codziennie.
Zanim jednak tam trafią przechodzą dokładną selekcję pod względem smaku, dojrzałości, wyglądu, jakości
i świeżości. U dostawców wybieramy najlepsze gatunki warzyw, w naszych magazynach sprawdzamy je, oceniamy i degustujemy, a gdy już dostarczymy je do sklepów, nasi wyszkoleni sprzedawcy kilka razy dziennie kontrolują ich świeżość i pilnują porządku na warzywnych wyspach.

s

Nasze świeże Pieczywo

wypiekamy na miejscu kilka razy dziennie. O każdej porze dnia, nasi klienci mogli cieszyć się chrupiącymi i świeżymi bułkami i chlebem. Każdy rodzaj pieczywa ma swój indywidualny czas pieczenia. Jeszcze ciepłe i chrupiące od razu trafia do naszych klientów. Bardzo dbamy o skład naszego pieczywa i dążymy do tego aby było nie tylko pyszne ale też najlepszej jakości bez zbędnych dodatków. Przykładem jest nasz Żytni Chleb, składa się tyko z zakwasu i mąki, wody i odrobiny soli.

q

Nasz świeży Nabiał

to świeża porcja dla zdrowia. Nasza marka Mleczna Rzeka to produkty tylko wytwarzane z polskiego mleka przez polskich producentów. Dbamy o kontrolę
jakości i świeżości w szczególny sposób i jesteśmy tutaj bezkompromisowi - już na 10 dni przed upływem terminu przydatności wycofujemy jajka ze sprzedaży aby mieć 100% pewność, że nasi klienci otrzymają tylko świeży produkt.

s

Nasze świeże Mięso

które oferujemy jest bardzo dokładnie weryfikowane. Przy każdej dostawie nasi wyszkoleni kontrolerzy na magazynie sprawdzają świeżość, gatunek, rodzaj cięcia mięsa. Nasi dostawcy muszę spełnić bardzo restrykcyjne wytyczne mikrobiologiczne zarówno podczas produkcji ale także dla wyrobu już gotowego. Marka ALDI Mięsne Specjały to mięso pochodzące tylko z polskich hodowli.

d

Nasze świeże Ryby

w ALDI to świeżość poparta certyfikatem MSC co oznacza, że pochodzą one tylko z hodowli gdzie dba się o zrównoważone rybołówstwo. Jeśli chodzi o jakość, nigdy nie chodzimy na kompromisy, dlatego w sklepach
znajdziesz tylko świeże ryby, niezależnie od tego, czy są na tacce, mrożone czy w puszce. Decydując się na zakup ryb w ALDI, otrzymujesz to, co najlepsze z morza i oceanu.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.