Jakość i kontrola

Dwóch mężczyzn badających kalarepę z zielonymi pudełkami z warzywami w tle - jakość i kontrola w ALDI Nord

Zawsze świeże i smaczne!

 

W przypadku wielu naszych owoców i warzyw polegamy na sprawdzonych regionalnych partnerach. Gwarantuje to świeżość, oszczędza zbędnych dróg transportowych i przyczynia się do ochrony środowiska oraz wspiera lokalny biznes. Ponieważ w sklepach ALDI stawiamy na regionalność i świeżość, niektóre sezonowe produkty dostępne są w ofertach limitowanych a inne dostępne są przez cały rok. Każdego dnia w Twoim markecie ALDI znajdziesz około 90 gatunków owoców i warzyw, a coraz więcej z nich jest w jakości BIO oraz ORGANIC. W naszych sklepach szczególną uwagę zwracamy na miarodajne parametry, oznakowania i zgodność z normami dystrybucji, wewnętrzną specyfikację ALDI oraz na jakość i funkcjonalność opakowania.

 

Jak dbamy o jakość naszych owoców i warzyw?

Osoba z pudłem pełnym pomidorów pod krzewem pomidorowym - jakość i kontrola w ALDI Nord

 

Jakość owoców, warzyw i ziół sprawdzamy bezpośrednio u producenta zanim trafią do wyselekcjonowanego asortymentu naszego sklepu.

Dostawy od naszych regionalnych kontrahentów owoców i warzyw przyjmujemy codziennie w centrum logistycznym ALDI. Zanim produkty zostaną przyjęte na magazyn są szczegółowo kontrolowane przez przeszkolonych pracowników działu przyjęcia towaru, zaraz potem towar wyrusza w dalszą podróż, bezpośrednio do Państwa lokalnego marketu ALDI.

Ponadto nasze owoce i warzywa są regularnie poddawane wyrywkowym badaniom przez niezależne, akredytowane instytuty badawcze oraz biegłych rzeczoznawców. Wszystkie działania które podejmujmy, mają na celu utrzymanie najwyższego poziomu świeżości i jakości asortymentu owocowo – warzywnego.

Surowe wymogi jakościowe

Osoba w białym płaszczu sprawdzająca rośliny - jakość i kontrola w ALDI Nord

 

W zakresie wymogów jakościowych odnoszących się do świeżych produktów, takich jak owoce, warzywa i zioła mamy szczególnie wysokie wymagania. W szczególności zwracamy uwagę, abyśmy mogli Państwu oferować tylko towar, w przypadku którego wartości ewentualnych pozostałości po środkach ochrony roślin kształtują się znacznie poniżej wartości maksymalnej określonej przepisami prawa. Poza przestrzeganiem przepisów prawa, zobowiązujmy wszystkich naszych dostawców do przestrzegania naszych, surowszych wymogów jakościowych. Przestrzeganie naszych szczegółowych wymogów w odniesieniu do produktów jest potwierdzane w ramach wewnętrznych środków zapewnienia jakości i obszernych analiz pozostałości.

 

Dokładne monitorowanie pochodzenia

Pomidory w skrzynkach z tyłu kobieta w szklarni - jakość i kontrola w ALDI Nord

 

Wszyscy współpracujący z nami producenci owoców i warzyw muszą spełniać wymogi standardów wyznaczanych przez GlobalG.A.P. System GLOBALG.A.P. zapewnienia jakość dostępnych w naszych sklepach produktów definiując wymogi dotyczące upraw owoców i warzyw.

System GLOBALG.A.P monitoruje kraje pochodzenia produktów, regulacje BHP oraz zastosowanie środków ochrony roślin – takich jak pestycydy.  Przestrzeganie wymogów tego sytemu przez naszych kontrahentów, powoduje, że owoce i warzywa sprzedawane w sklepach ALDI są higieniczne, bezpieczne, pyszne i zdrowe.

 

Rodzima produkcja

Jabłoń na łące z błękitem nieba - jakość i kontrola w ALDI Nord

 

Przywiązujemy wielką wagę do wsparcia rodzimych upraw. Zawsze gdy jest to tylko możliwe, owoce i warzywa pozyskujemy z rodzimej produkcji. W sklepach ALDI znajdziesz Polskie jabłka, papryki, pomidory czy sałaty – jak również owoce sezonowe takie jak agrest czy czereśnie. Jeśli chcesz świadomie podejmować decyzje dotyczące zakupu polskich produktów rolnych, sprawdzaj czy oznaczone są one polską flagą, obecność tej naklejki gwarantuje, że kupisz polskie owoce lub warzywa i wesprzesz lokalny biznes.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.