1. Strona główna
  2. Owoce i warzywa
  3. Certyfikaty i znaki jakości

Certyfikaty i znaki jakości

Znak Fairtrade - znaki i certyfikaty ALDI Nord

Certyfikowana owocowa i warzywna różnorodność

Zaufanie naszych Klientów jest dla nas szalenie ważne, chcemy aby wiedzieli oni, że w naszych sklepach znajdują się produkty o najlepszej jakości. W ALDI staramy się aby wszystkie warzywa i owoce były produktami certyfikowanymi. Prezentowane tutaj certyfikaty i znaki świadczą o tym jak bardzo dbamy o jakość sprzedawanego towaru i jak kontrolujemy dostępny w naszych sklepach asortyment owoców i warzyw.

 

Bio aż do źródła

W naszych sklepach oferujemy produkty kontrolowane o jakości BIO. Owoce i warzywa z znakiem, który znajduje się po prawej stronie, to gwarancja zakupu produktu pochodzącego z upraw ekologicznych, prowadzonych bez stosowania niepotrzebnych środków ochronnych - np. pestycydów. Sklepy ALDI od lat oferują produkty marki właśnej o nazwie GutBIO, wszystkie owoce i warzywa GutBIO opatrzone są logo UE-Bio wraz z kodem kontrolnym, tym samym wszytkie produkty GutBIO są zgodne z przepisami UE dotyczącymi upraw ekologicznych.

 

Fair w stosunku do producentów

 

Owoce dostępne w naszych sklepach oznaczone znakiem Fairtrade pochodzą ze sprawiedliwego handlu. W Niemczech znak Fairtrade jest nadawany przez niezależne stowarzyszenie TransFair e.V. od roku 1992. Celem organizacji jest długofalowa promocja i poprawienie pozycji drobnych wytwórców z krajów rozwijających się w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej na rynku światowym. Produkty z etykieta Fairtrade muszą spełniać międzynarodowe standardy, które obejmują dalekosiężne aspekty społeczne, gospodarcze i środowiskowe, takie jak np.: wypłatę minimalnych cen Fairtrade i premii Fairtrade, zakazu nielegalnej pracy dzieci oraz zgodności z kryteriami środowiskowymi (w tym ograniczone stosowanie środków agrochemicznych, zakaz stosowania wysoce toksycznych pestycydów lub genetycznie zmodyfikowanych nasion).

Logo UE-Bio – Certyfikacja ALDI Nord

Szczegółowa kontrola aż po zakład producenta

ALDI sprzedaje owoce i warzywa wyłącznie od producentów certyfikowanych zgodnie ze standardami GLOBALG.A.P. Ten system certyfikacji jest funkcjonującym na całym świecie systemem zapewnienia jakości produktów rolnych i reprezentuje zasadę „dobrych praktyk rolniczych“. System GLOBALG.A.P monitoruje kraje pochodzenia produktów, regulacje BHP oraz zastosowanie środków ochrony roślin – takich jak pestycydy.  Przestrzeganie wymogów tego sytemu przez naszych kontrahentów, powoduje, że owoce i warzywa sprzedawane w sklepach ALDI są higieniczne, bezpieczne, pyszne i zdrowe.

Global G.A.P. – certyfikacja ALDI Nord

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.