Jakość

Mała miarka z ziaren kawy na stole - jakość kawy w ALDI Nord

Naszym celem jest najwyższa jakość kawy

Zapewnienie jakości

Tak jak w przypadku dobrego wina, jakość kawy jest uzależniona od wyśmienitych surowców, ich fachowych zbiorów i przetwarzania, delikatnego transportu oraz możliwie jak najlepszej procedury dalszego przetwarzania ziaren. Tylko w przypadku, gdy wszystkim etapom produkcji towarzyszą surowe kontrole jakości, produkt uzyskuje wyśmienity smak. Aby to zagwarantować, kawa do naszych marek własnych „Markus“ i „Moreno“ przechodzi bardzo intensywne kontrole począwszy od uprawy po gotowy produkt.

Wszystkie produkty kawowe produkowane dla ALDI są na bieżąco kontrolowane przez niezależne instytuty badawcze. Codziennie w ramach wewnętrznego zapewnienia jakości dokonywana jest kontrola wyglądu, zapachu, wilgotności, gęstości i właściwości ziaren przy dostawie surowca, jak również degustacje gotowych wyrobów kawowych w wyniku czego uzyskujemy szeroką ocenę smaku produktu. Dzięki tak szczegółowemu systemowi zapewnienia jakości już na wstępie można bezpośrednio wyselekcjonować surowiec nie spełniający surowych wymogów ALDI. Regularnie prowadzone testy produktu, jak np. Fundacji Warentest, potwierdzają wyśmienitą jakość kawy oferowanej przez ALDI.

Wyselekcjonowane ziarna kawy, to podstawa smaku

Już surowiec kawy przeznaczony do marek własnych ALDI jest pozyskiwany wyłącznie za pośrednictwem wyselekcjonowanych importerów kawy z najlepszych regionów upraw na świecie: z Ameryki Centralnej i Południowej (m.in. Brazylia, Honduras, Peru i Kolumbia), Afryki Wschodniej (m.in. Kenia i Etiopia) jak i Azji (m.in. Wietnam i Indie). Różne gatunki ziaren są wybierane specjalnie do mieszanki dla ALDI, aby zapewnić najlepszą jakość i jednorazowe przeżycia smakowe. Palenie ziaren kawy jest złożoną procedurą mającą duże znaczenie dla smaku kawy. W zależności od ziarna i mieszanki, czas i temperatura palenia są indywidualnie dostosowywane do danego produktu kawowego.

 

Współpracujemy z palarniami dostarczającymi ziarna kawy wyłącznie dla ALDI

Aby połączyć ekspertyzy z doświadczeniem, już od ponad 50 lat ziarna palone są w sprawdzonych palarniach w Weyhe i Herten i dostarczane z wyłącznym przeznaczeniem dla marek własnych ALDI. Tajemnica jakości kawy kryje się między innymi w doświadczeniu degustatorów kawy, majstrów palarni i indywidualnym zestawieniu poszczególnych rodzajów ziaren.

 ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.