Wycofanie produktu marki BALTA MARE: Filety śledziowe solone w oleju roślinnym 250 g z datą przydatności do spożycia 31.01.2020 i numerem partii 223727
  1. Strona główna
  2. Świat asortymentu
  3. Nasz świat owoców i warzyw

Nasz świat owoców i warzyw

Pomidorki na gałązce na drewnianej desce z pojedynczymi jabłkami - świat owoców i warzyw w ALDI Nord

Delektuj się świeżością i jakością naszych owoców oraz warzyw

W naszych sklepach znajdują się tylko te owoce i warzywa, które spełniają najwyższe standardy dotyczące jakości - kropka. W ALDI nigdy nie chodzimy na kompromisy w kwestiach świeżość, oferujemy sezonowe produkty od polskich dostawców oraz warzywa i owoce z upraw BIO. Stały łańcuch dostaw pozwala nam na częstą wymianę produktów a to sprawia, że niezależnie od tego o której godzinie robisz zakupy, na naszych półkach znajdziesz tylko najbardziej aromatyczne i najjędrniejsze owoce i warzywa.   

Aby mieć pewność, że jakość i świeżość naszych produktów jest odpowiednia, dokładnie sprawdzamy naszą ofertę owoców, warzyw i ziół przy ich odbiorze. W ALDI doceniamy dostawców, którzy podzielają nasze standardy jakości i budujemy z nimi długoterminowe relacje biznesowe. Staramy się, aby w naszej ofercie znajdowało się jak najwięcej produktów od regionalnych partnerów, to gwarantuje świeżość i wspiera lokalny rynek.

Jakość i kontrola

Możesz być pewny, że u nas każdego dnia znajdziesz świeże owoce i warzywa o najwyższej jakości. Tutaj dowiesz się, jak gwarantujemy świeżość i regionalność w naszych sklepach.

Więcej

Zrównoważone odżywianie

Chcesz świadomie oraz zdrowo się odżywiać? Postaw na świeże owoce i warzywa w sklepach ALDI, a następnie wyczaruj z nich pyszności według fit przepisów.

Więcej

Certyfikaty i znaki jakości

Sprawdź jakie certyfikaty i znaki jakości poświadczają o wyjątkowej świeżości oraz wysokiej klasie asortymentu owocowo - warzywnego dostępnego w naszych sklepach.

Więcej
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.