1. Strona główna
  2. Świat asortymentu
  3. Zabawkowicz.pl poleca BIO ubranka ALDI

ALDI i Zabawkowicz – NATURALNY wybór mamy

NATURALNA współpraca z Zabawkowicz.pl

Dbając o wysoką jakość asortymentu dla dzieci, ALDI od 2018 roku współpracuje z dobrze znanym rodzicom portalem Zabawkowicz.pl, który za sprawą zarządzającej nim Magdaleny Kordaszewskiej, jest źródłem wiarygodnych informacji na temat produktów dziecięcych, które bawią, uczą i rozwijają. W tym tygodniu wraz z Panią Magdaleną wybieramy najlepsze ubranka dla najmłodszych. Sprawdź, jak wybierać NATURALNIE i mądrze. Zobacz filmiki z recenzjami i punktację przyznaną naszym produktom przez Zabawkowicz.pl.

O Zabawkowicz.pl

Magdalena Kordaszewska Zabawkowicz.pl

Magdalena Kordaszewska

Redaktor Naczelna serwisu www.zabawkowicz.pl, YouTuberka, ekspert ds. zabawek i artykułów dla dzieci. Absolwentka Psychologii Pozytywnej w edukacji i wychowaniu. Magdalena wraz z grupą ekspertów w ramach prac serwisu Zabawkowicz.pl testuje rocznie kilka tysięcy produktów dla dzieci, ocenia je pod względem BEZPIECZEŃSTWA, JAKOŚCI, FUNKCJONALNOŚCI i wpływu na ROZWÓJ DZIECKA. Portalowi Zabawkowicz.pl zaufały już tysiące rodziców!

NATURALNY wybór mamy w ALDI!

Są takie wybory, w których warto zaufać ekspertom. Jednym z nich jest wybór odzieży dla najmłodszych. Coraz częściej kierujemy się jakością materiału popartą niezależnymi certyfikatami, miękkością tkaniny i jej przyjaznością dla delikatnej skóry dziecka. W związku z rosnącą świadomością ekologiczną również sposób pozyskiwania surowców nie jest nam obojętny. Te wszystkie kryteria spełnia bawełna BIO, inaczej bawełna organiczna. Dzięki naturalnemu składowi, w którym nie znajdziemy sztucznych, często alergizujących substancji, sprawdzi się ona nawet na najbardziej wymagającej skórze malucha.

Koniecznie zobacz filmik!

NATURALNIE czyli BIO

Bawełna BIO

CERTYFIKAT BIO BAWEŁNA

Co warto wiedzieć na temat bawełny BIO i dlaczego jest ona tak pożądana w składach tekstyliów? Bawełna BIO, czyli organiczna, to bawełna przyjazna środowisku. Jest uprawiana na glebach czystych oraz bez użycia toksycznych chemikaliów czy GMO. Ogromną zaletą ubranek Pocopiano, czyli ubranek marki własnej ALDI, jest ich wytrzymałość. Ubranka Pocopiano z bawełny BIO nie są traktowane środkami chemicznymi w procesie ich obróbki, dzięki czemu włókna są moce i elastyczne przez długi czas. Co ważne, bawełna BIO jest łatwa w pielęgnacji, można ją prać w niskich temperaturach i co chyba najważniejsze dla młodych, ale i starszych użytkowników, bawełna BIO przez wzgląd na restrykcyjne normy jej uprawiania, pozyskiwania i przetwarzania ogranicza do minimum możliwość pojawienia się alergii skórnych.

Certyfikat OCS

Certyfikat OCS

 

W naszym działaniu kierujemy się mottem „ufaj i sprawdzaj”, bo wiemy, że jeśli chodzi o jakość, nie możemy chodzić na kompromisy. Aby mieć pewność, że BIO bawełna na pewno jest BIO, sprawdzamy ją na każdym etapie.  Certyfikat „Organic Content Standard” (w skrócie OCS) gwarantuje, że ubrania produkowane są z bawełny pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych. Standard ten umożliwia dostęp do pełnej informacji na temat składu materiału w danym produkcie i jego pochodzenia, co jest wyjątkowo przydane w przypadku tekstyliów mieszanych (np. wiskozowo-bawełnianych).

NATURALNY wybór MAMY!

Przepraszamy, ta oferta jest już niedostępna.

POCOPIANO

Koszulka niemowlęca z długim rękawem z bawełną BIO, 2 szt.

22,00
Opak. 2 szt.
Koszulka niemowlęca z długim rękawem z bawełną BIO, 2 szt.
Przepraszamy, ta oferta jest już niedostępna.

POCOPIANO

Body dziecięce z bawełną BIO, 2 szt.

19,99
Opak. 2 szt.
Body dziecięce z bawełną BIO, 2 szt.
Przepraszamy, ta oferta jest już niedostępna.

POCOPIANO

Chustka pod szyję dla dzieci z bawełną BIO, 3 szt.

14,99
Opak. 3 szt.
Chustka pod szyję dla dzieci z bawełną BIO, 3 szt.
Przepraszamy, ta oferta jest już niedostępna.

POCOPIANO

Legginsy/Joggery niemowlęce z bawełną BIO, 2 szt.

17,99
Opak. 2 pary
Legginsy/Joggery niemowlęce z bawełną BIO, 2 szt.
Przepraszamy, ta oferta jest już niedostępna.

POCOPIANO

Sukienka / Ogrodniczki niemowlęce

24,00
Sztuka
Sukienka / Ogrodniczki niemowlęce
  • Naturalny wybór mamy!

*Informacje z gwiazdką oraz Ważne informacje prawne
*
*Artykuły akcyjne, w przeciwieństwie do naszego stałego asortymentu, są dostępne tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym produkty te mogą zostać wyprzedane już pierwszego dnia akcji, krótko po jej rozpoczęciu.
**
**Artykuły dostępne są tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym mogą one zostać wyprzedane w określonym czasie.
***
***Podane ceny są cenami regularnymi, cena produktu może ulec zmianie w zależności od obowiązującego tygodnia akcyjnego. Prosimy o śledzenie zakładek oferty.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.