1. Strona główna
  2. Kreatywne pisanki Janiny Daily
Kreatywne pisanki Janiny Daily

Pisanki Janiny

Przepis na kreatywne pisanki Janiny Daily

Dobra wiadomość: mam rozwiązanie dla wszystkich tych, którym ostatnio brakuje partnera do gry w podwodne bierki (czyli dla wszystkich). Oto możecie stworzyć pisanki, które będą jednocześnie pełnić funkcję Waszych nowych przyjaciół, no dajcie spokój, kto nigdy nie myślał o tym, by mieć kolegę zrobionego z jajka na twardo, niech pierwszy rzuci skorupką.

Pisanki Janiny

Zresztą przyjaciół nigdy dość, choć akurat z tymi konkretnymi nie zalecam grać w renomowaną rozrywkę czasów podstawówki, to jest, że „kto ostatni przy drzwiach, ten zgniłe jajo!!!“, bo może im być przykro.

Jeśli chodzi o jajeczne artefakty, to ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia, no i wyposażenie sklepów, ale z ALDI to nie kłopot, dla wszystkich starczy makaronu, by następnie wypleść z niego warkocze dla naszych nowych przyjaciół. Możecie pleść warkocze, dziergać swetry ze szczypiorku, ciosać mokasyny z topionego sera, a jak będziecie im chcieli zrobić korale z korniszonków to kimże ja jestem, by Wam tego zabronić? Więc gromadźcie kruszec i mam nadzieję, że już zacieracie rączki na myśl o tym niezwykłym spotkaniu ze sztuką tworzenia przyjaciół z produktów spożywczych.

Pisanki Janiny
Pisanki Janiny
Kreska Wielkanoc

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.