ALDI Karriere
Sklep ALDI

SKLEP

Praca w sklepie nie jest dla każdego, ale dzięki zgranemu i życzliwemu zespołowi, nasi pracownicy czują, że są we właściwym miejscu. Realizują różnorodne zadania z ludźmi i dla ludzi, dbając o jak najlepsze doświadczenia zakupowe naszych klientów. Chcesz pracować w obszarze sprzedaży i tworzyć z nami wyjątkową jakość? Sprawdź nasze oferty pracy w sklepach!

CHCĘ PRACOWAĆ W SKLEPIE!
Magazyn ALDI

MAGAZYN

Praca w magazynie ALDI to pewność zatrudnienia. Nasi pracownicy sprawiają, że tysiące palet z towarem opuszcza magazyny każdego dnia, a następnie trafia na czas do sklepów ALDI i zaopatruje naszych klientów w ich ulubione produkty. Chcesz mieć pewność, że Twój wysiłek się opłaca? Sprawdź nasze oferty pracy w Centrach Dystrybucyjnych!

CHCĘ PRACOWAĆ W MAGAZYNIE
Biuro

BIURO

Zatrudnienie w biurze ALDI to duża dynamika działania i wiele perspektyw rozwoju w różnych obszarach biznesowych. Nasi pracownicy samodzielnie realizują zadania, uczą się nowych rzeczy i zdobywają kolejne doświadczenia, wdrażając swoje pomysły. Interesuje Cię praca w biurze? Sprawdź, jakie możliwości czekają na Ciebie w ALDI!

CHCĘ PRACOWAĆ W BIURZE
x

Polityka wynagrodzeń i benefity w ALDI

Otwarcie komunikujemy stawki miesięczne, bo zależy nam na tym, abyś wiedział/a, ile będziesz zarabiać. Na tej podstawie możesz podjąć najlepszą decyzję. Mamy dla Ciebie wynagrodzenie bez haczyków oraz pakiet benefitów.

Stawka, którą podajemy, obejmuje stałe składniki: płacę zasadniczą i doładowanie na karcie przedpłaconej, które wykorzystasz w sklepach ALDI.

x

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Każdego dnia mamy wpływ na rozwój ALDI w Polsce. Do wykonywania codziennych obowiązków napędzają nas ci, dla których pracujemy – nasi klienci oraz ci, z którymi współpracujemy - #teamALDI. Przeszło 3600 pracowników w ponad 200 sklepach, dwóch Centrach Dystrybucyjnych i biurach ALDI, dba o to, aby nasi klienci mogli kupić to, co potrzebują najbardziej: świeże produkty najlepszej jakości, w dobrych cenach.

Postaw na sukces, postaw na #teamALDI!

Sprawdź, co się u nas dzieje! 

ALDI ponownie na Festiwalu Pracy JOBICON

ALDI ponownie na Festiwalu Pracy JOBICON

Już po raz drugi w tym roku spotkasz nas na Festiwalu Pracy JOBICON – targach pracy online organizowanych przez portal pracuj.pl! W dniach 26 i 27 października pokażemy tam, jaka moc liczy się w ALDI!

Przeczytaj więcej
Program Praktyk Letnich ALDI NEXT za nami!

Program Praktyk Letnich ALDI NEXT za nami!

Zakończyliśmy program praktyk letnich „ALDI NEXT” skierowany do studentów chcących postawić swoje pierwsze kroki w wybranym zawodzie.. Zobacz, jak poradzili sobie nasi praktykanci!

Przeczytaj więcej
Magazyn Bydgoszcz ALDI

Otwieramy Centrum Dystrybucyjne ALDI w Lisim Ogonie!

Nowe Centrum Dystrybucyjne ALDI w Lisim Ogonie (k. Bydgoszczy) już otwarte. Sprawdź, jak wygląda kolejny punkt na mapie ALDI i odkryj nową przestrzeń możliwości!

Przeczytaj więcej
ALDI na Poland Business Run 2022

ALDI na Poland Business Run 2022

Poland Business Run to coroczne wydarzenie organizowane w celu pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową. Cieszymy się, w tym roku znów mogliśmy wesprzeć szczytny cel jako #teamALDI!

Przeczytaj więcej

Obserwuj nas!

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch