ALDI Karriere

Praca w ALDI

ALDI. Bliżej niż myślisz.

ALDI jest twórcą formatu dyskontu i jednym z wiodących sprzedawców artykułów spożywczych. Rozwinęło się z małego rodzinnego sklepu do międzynarodowego przedsiębiorstwa.

ALDI w Polsce jest częścią grupy ALDI Nord, która działa w 8 krajach w Europie i obecnie zatrudnia ponad 80 tysięcy pracowników.

Od ponad 110 lat sprawiamy, ze zakupy stają się tak proste, jak to tylko możliwe. Wszędzie i dla każdego. Co roku rozwijamy naszą sieć i otwieramy nowe sklepy, aby nasi klienci każdego dnia mogli kupić to, czego potrzebują na co dzień: świeże produkty najlepszej jakości, w dobrych cenach.

Po prostu ALDI. Bliżej niż myślisz.

Sprzedawca w ALDI

Sprzedawczyni / Sprzedawca

Rozpocznij swoją drogę w ALDI jako Sprzedawczyni lub Sprzedawca w sklepach ALDI w całej Polsce. Nie musisz mieć doświadczenia, nauczymy co potrzebne. Najważniejsze dla nas jest Twoje pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i chęci do nauki.

Oferty pracy w sklepie
Kierownik Sklepu ALDI

Kierowniczka / Kierownik Sklepu

Lubisz pracę z ludźmi? Wykorzystaj swoje dotychczasowe doświadczenie w zarządzaniu sklepem i pracuj w ALDI jako Kierowniczka/ Kierownik Sklepu albo Zastępca. Organizuj pracę swoją i zespołu, osiągaj wyznaczone cele i dbaj o wizerunek sklepy oraz najlepsze doświadczenia zakupowe naszych klientów.

Oferty pracy w sklepie
Magazynierka / Magazynier

Magazynierka / Magazynier

Pracuj w jednym z naszych Centrów Dystrybucyjnych: w Chorzowie lub Lisim Ogonie jako Magazynierka / Magazynier lub Operatorka / Operator Wózka Podnośnikowego. Dbaj o to, aby towar trafił do sklepów ALDI na czas, a nasi klienci mogli znaleźć w nich swoje ulubione produkty każdego dnia.

Oferty pracy w magazynie
Stanowiska biurowe w ALDI

Stanowiska biurowe

Pracuj w biurach ALDI jako specjalista, menadżer lub kierownik. Rozwijaj się w takich obszarach jak Zakupy, Organizacja Sprzedaży, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Nieruchomości i Ekspansja, Marketing i Komunikacja, Zasoby Ludzkie oraz Usługi Wspólne (w tym IT, Księgowość, Controlling, Badania i Analizy).

Oferty pracy w biurze
Kierownik Sklepu ALDI

Simply ALDI. Powered by people.

ALDI tworzą ludzie, którzy wiedzą jak działać z powerem. W #teamALDI kluczową rolę odgrywa każdy z nas. Jedni odpowiadają za budowę nowych sklepów, drudzy za zakup towarów, kolejni za ich zapakowanie i wysyłkę do sklepów. Jeszcze inni za wyłożenie produktów na półkę i obsługę klientów. Działamy odpowiedzialnie, stawiamy na prostotę i dotrzymujemy obietnic. To nie tylko słowa na plakatach. To nasze konkretne działania w praktyce.

To wszystko, co ostatecznie widzą klienci, to efekt wysiłku całego #teamALDI.

To jest właśnie nasz #ALDIPower!

BENEFITY

Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy

Umowa na czas nieokreślony po roku

Podwyżki stażowe pierwsza już po roku pracy

Karta przedpłacona na zakupy w ALDI

Bonus finansowy za polecenie pracownika

Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy

Sprawdź, co się u nas dzieje! 

ALDI QUIZ i nowa kolekcja ubrań ALDI

ALDI QUIZ i nowa kolekcja ubrań ALDI

Wiedza, integracja, rozmowy i... nagrody! 💪Dowiedz się, co to jest ALDI QUIZ i co jest tak wyjątkowego w tym wydarzeniu, że stało się jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów dla #teamALDI w trakcie roku! 😎

Przeczytaj więcej
Welcome Pack ALDI

Co kryje pakiet powitalny ALDI?

Co czeka na Ciebie po przyjściu do pracy w #ALDI? Zgrany zespół, rozwijające zadania, benefity, a także welcome pack z przydatnymi gadżetami na dobry początek! 🎁 Sprawdź, co znajdziesz w naszym pakiecie powitalnym dla nowych pracowników!

Przeczytaj więcej
300. sklep ALDI w Polsce - już otwarty!

300. sklep ALDI w Polsce - już otwarty!

W Mikołajki otworzyliśmy 300. sklep ALDI w Polsce! Zobacz, jak wyglądało oficjalne otwarcie oraz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla naszych klientów. ✨

Przeczytaj więcej
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku od #teamALDI!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Całym #teamALDI życzymy magicznych Świąt, pełnych uśmiechu i ciepła oraz Nowego Roku, pełnego sukcesów i spełnionych marzeń! 🎄 Kliknij i zobacz życzenia od Gwiazd ALDI! 👇

Przeczytaj więcej

Obserwuj nas w sieci

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch