Jedyna w swoim rodzaju historia sukcesu

Ponad 100-letnia tradycja kupiecka, 60 000 pracowników w całej Europie, pozostawanie niekwestionowanym liderem wśród sklepów dyskontowych w Niemczech – na historię marki ALDI składa się wiele dużych i małych sukcesów. 

Nasze działania wyznaczają tradycyjne wartości kupieckie – prostota, odpowiedzialność, niezawodność, a także zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Dzięki temu od ponad 100 lat pozostajemy wierni naszej misji, która wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”.

25 lutego 2018 roku świętowaliśmy 10-lecie ALDI w Polsce. Czerpiemy z międzynarodowych oraz lokalnych doświadczeń, aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort zakupów. Dziękujemy za zaufanie!

 

O ALDI

O ALDI

Z małego sklepu w Essen - w dzielnicy Schonnebeck - przekształciliśmy się w wiodące w Europie przedsiębiorstwo handlowe – tutaj dowiesz się więcej na temat historii naszego przedsiębiorstwa.

Więcej
Komunikaty prasowe ALDI

Prasa

Co nowego w ALDI Nord? Tutaj znajdziesz komunikaty prasowe na temat aktualnych projektów, wydarzeń i tematów związanych z naszą firmą.

Więcej
Kariera w ALDI

Kariera w ALDI

Jako pracodawcę charakteryzuje nas silna marka, atrakcyjne wynagrodzenia i kultura przedsiębiorstwa cechująca się wydajnością i pracą w zespole. Tutaj znajdziesz informacje na temat naszych aktualnych ofert pracy.

Więcej
Grunty i nieruchomości - ALDI

Grunty i nieruchomości

Poszukujemy gruntów i nieruchomości pod otwarcie kolejnych sklepów ALDI - tutaj możesz skontaktować się bezpośrednio z naszymi przedstawicielami regionalnymi. A może sam szukasz nieruchomości? Zapoznaj się więc z naszą ofertą.

Więcej
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch