v
  1. Compliance
f

Nasze podstawowe wartości

"Prostota. Odpowiedzialność. Niezawodność". To nasze podstawowe wartości wskazujące kierunki naszych działań. Stanowią one podstawę naszej filozofii „Po prostu ALDI” oraz zrozumienia pojęcia compliance (najczęściej tłumaczonego jako „zgodność”) w naszej organizacji.

Oczekujemy, że nasi pracownicy i partnerzy biznesowi będą działać odpowiedzialnie i niezawodnie. Przestrzegamy przepisów prawa, wytycznych oraz umów i oczekujemy tego od innych. Ta zasada stanowi jeden z elementów naszych celów compliance.

Nasz system zarządzania zgodnością

System zarządzania zgodnością (Compliance-Management-System – „CMS") grupy ALDI Nord ma na celu pomóc wszystkim pracownikom w przestrzeganiu naszych podstawowych wartości. Naszym głównym celem jest zapewnienie trwałego sukcesu Grupy ALDI Nord oraz zapobieganie powstawania możliwych szkód i nieprawidłowości. CMS służy zatem ochronie naszej grupy firm i naszych pracowników.

s

Zgodność z przepisami dotyczy nas wszystkich!

Potencjalne naruszenia zgodności muszą być zidentyfikowane jak najszybciej, aby możliwe było ich usunięcie na najwcześniejszym możliwym etapie. Z tego powodu prosimy naszych pracowników, klientów, partnerów biznesowych i inne osoby o powiadamianie nas o zauważonych lub możliwych nieprawidłowościach i naruszeniach. Aby ułatwić komunikację i zapewnić jej bezpieczeństwo, stworzyliśmy bezpieczny system informowania o nieprawidłowościach. W ten sposób informacje mogą być przekazywane na całym świecie i przez całą dobę: bezpiecznie, z zachowaniem poufności i – w razie potrzeby - anonimowo.

Aby skorzystać z systemu informowania o nieprawidłowościach, kliknij okienko poniżej lub skopiuj link do nowego okna przeglądarki: www.bkms-system.com/aldi-pl  

System zgłoszeń- Platforma Odpowiedzialnego Dialogu

Więcej

Formularz kontaktowy ALDI

W przypadku ogólnych skarg, niedotyczących obszaru compliance, prosimy skorzystać z naszego formularza dla Klientów ALDI.

Więcej

Misja przedsiębiorstwa

Więcej

Strategia podatkowa 2020

Więcej

Strategia podatkowa 2021

Więcej

Strategia podatkowa 2022

Więcej

We wszystkich kwestiach dotyczących zgodności można kontaktować się z Działem Compliance: compliance@aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch