1. O nas
  2. Grupa ALDI Nord

Grupa ALDI Nord

Strefa na zewnątrz przed wejściem do sklepu ALDI - Grupa ALDI Nord

Grupa ALDI Nord – dyskont o ponad 110-letniej tradycji

Grupa ALDI Nord to jedno z wiodących międzynarodowych przedsiębiorstw handlu detalicznego, które koncentruje się na tym, by oferować klientom w ośmiu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w możliwie najniższych cenach. Grupa ALDI Nord swój sukces zawdzięcza ponad 91.000  pracownikom w Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.  

Naszym celem jest sprawianie, by zakupy były tak proste, jak to tylko możliwe – wszędzie i dla każdego. Natomiast dzięki różnym konceptom sklepów zawsze jesteśmy w pobliżu. Gdziekolwiek pracują i mieszkają klienci ALDI, oferujemy im przestrzeń do szybkiego i łatwego robienia codziennych zakupów.

Ponadto Grupa ALDI Nord powiązana jest rodzinnie z Grupą ALDI SÜD.

Po lewej mapa z punktami, w których usytuowane są sklepy ALDI Nord W środku mapa z ALDI Nord i ALDI Süd Z prawej strony Mapa Europy - Grupa ALDI Nord

Sukces w całej Europie

Począwszy od lat 70-tych Grupa ALDI Nord zaczęła z powodzeniem rozszerzać swoją działalność na inne kraje Europy, zakładając tam sieci sklepów dyskontowych ALDI.

Nasz rozwój trwa nieprzerwanie: w Belgii, Francji, Luxemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii i Hiszpanii coraz więcej klientów ufa firmie ALDI i jej niezawodnej zasadzie: „wysoka jakość w dobrej cenie".

Niemcy od 1961 ponad 2200 sklepów
Holandia od 1973 ponad 485 sklepów
Belgia od 1976 ponad 450 sklepów
Francja od 1988 ponad 1330 sklepów
Luksemburg od 1991 ponad 15 sklepów
Hiszpania od 2002 ponad 390 sklepów
Portugalia
od 2006
ponad 140 sklepów
Polska
od 2008
ponad 300 sklepów
     
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch