1. O nas
  2. ALDI spogląda w przyszłość

ALDI spogląda w przyszłość

Sklep ALDI Nord w Außen - ALDI spogląda w przyszłość

100 lat istnienia firmy to jeszcze nie powód, by „spocząć na laurach"!

Od ponad 100 lat dostosowujemy nasz asortyment do wymagań i potrzeb naszych klientów. Z optymizmem patrzymy w przyszłość, planując dalszy rozwój i udoskonalanie naszej sieci. 

Od lipca 2017 r. pracujemy nad największym projektem w historii grupy ALDI Nord. Zmieniamy dla Państwa wnętrza naszych sklepów, aby gwarantowały maksymalny komfort zakupów. 

Nowy koncept wizualny „ANIKo” (ALDI Nord Instore Konzept) zakłada stworzenie przyjaznej atmosfery zakupów. Sklepy ALDI stają się jaśniejsze i bardziej kolorowe. Szerokie alejki, nowy system oświetleniowy, wygodniejsza i bardziej przejrzysta ekspozycja produktów to kolejne wyróżniki ALDI w nowej odsłonie. Od lipca 2018, koncepcja ANIKo obowiązuje w każdym sklepie ALDI w Polsce. W Niemczech, w najbliższych latach zmodernizowanych zostanie około 2 300 marketów. 

Nasza oferta, w szczególności w zakresie asortymentu świeżego – m.in. owoce i warzywa, ryby, mięso i pieczywo - jak również produkty ekologiczne i artykuły praktyczne, została wyraźnie rozszerzona. A co najlepsze: nasze ceny pozostaną tak korzystne jak zawsze. 

Dzięki temu nasze sklepy są miejscem codziennych i kompleksowych zakupów kolejnych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów. Aby zobaczyć jak zmieniły się one po przebudowach w Polsce, kliknij tutaj.

Oto kilka zdjęć z naszych nowo zaprojektowanych sklepów:

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch