d

MUCCI - Twoje ulubione lody!

Co wybierzesz: lody na patyku, w wafelku, w pudełku, rożki, desery lodowe – a może…wszystkie?! Odkryj bogaty asortyment marki własnej Mucci. Nasze lody i sorbety cechują się dobrą jakością, niską ceną i prostym składem. Goszczą w lodówkach Polaków już od 17 lat! Sięgnij po swoje nowe ulubione smaki!

Dla każdego coś pysznego

Poznaj nasze odlodowe smaki! W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę lodów na patyku, rożki i kanapki lodowe, a także lody w kubeczkach i desery lodowe. Masz już na coś ochotę?!

d

Lody na patyku

Rozsmakuj się w lodach premium na patyku z pyszną czekoladą i chrupiącymi dodatkami. Wolisz klasyczne czy bardziej fantazyjne połączenie smaków?

d

Rożki i kanapki lodowe

Sięgnij po klasyk – ulubionego rożka lub kanapkę lodową. Rożki są dostępne w różnych wariantach smakowych, a kanapki lodowe w dwóch wariantach: śmietankowe i trio.

d

Lody w kubeczkach i familijne

Rozglądasz się za lodami dla całej rodziny? W naszej ofercie znajdziesz lody w kubeczkach do 500 ml, a także duże opakowania – od 900 ml do 2 l.

Przedstawiamy ulubieńców naszych klientów

Poznaj nasze lodowe bestsellery. Spróbuj i przekonaj się, czy te same smaki znajdą się także

na twojej TOP liście!

c

Lody waniliowe w białej czekoladzie

Rozpływaj się w każdym kęsie chrupkiego migdała zatopionego w słodkiej polewie z białej czekolady.

d

Wyjątkowe lody na patyku

Odkryj wyjątkowe smaki lodów na patyku – kokosa z porzeczką i śmietankę z borówką.

c

Mleczna kanapka

Delektuj się śmietankową kanapką lodową – o zawartości aż 55% śmietanki.

d

Lody proteinowe

Poczuj moc lodów! Sięgnij po lody proteinowe o smaku czekoladowym lub waniliowym.

c

Lody kremowe

Co powiesz na certyfikowane lody bezglutenowe? Znajdziesz je w dwóch wariantach smakowych: śmietankowo-truskawkowe lub śmietankowo-czekoladowe.

d

Lody Supreme Rich & Creamy

Rozsmakuj się w superkremowych lodach z wyjątkowymi dodatkami, jak orzechy makadamia czy wanilia bourbon – bez sztucznych dodatków.

f

Zajrzyj do naszego katalogu lodowego

Zanurz się w smakowitym świecie pełnym lodowych specjałów! W naszym katalogu znajdziesz nie tylko szeroki wybór lodów, lecz także liczne przepisy, porady i inspiracje.

Najlepszy smak, najlepsza jakość!

Nasza marka oferuje wysokiej jakości produkty, co potwierdzają certyfikaty: UTZ, Rainforest Certyfikat i AOECS. Wybierając opakowania z tymi oznaczeniami, wspierasz lokalnych rolników i dbasz wspólnie z nami o środowisko.

c

Rainforest certyfikat

Produkty oznakowane w ten sposób są przyjazne dla środowiska i ludzi. Proces ich produkcji nie wpływa negatywnie na lasy, rzeki czy zwierzęta, a osoby pracujące przy wytwarzaniu danego produktu są dobrze traktowane.

d

AOECS

Ten certyfikat wystawia Stowarzyszenie Europejskich Towarzystw Osób z Celiakią, potwierdza bezpieczeństwo produktu dla osób cierpiących na celiakię.

Lodowe inspiracje

Odkryj swoje nowe ulubione przepisy z lodami w roli głównej!

 

m
m
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch