1. Strona główna
  2. W ALDI zapłacisz kartami i kuponami Sodexo

W ALDI zapłacisz kartami i kuponami Sodexo

Od 8 listopada 2021 roku w sieci sklepów ALDI będzie można płacić wszystkimi rodzajami kart i kuponów Sodexo. Za zakupy w niemal 259 naszych sklepach zapłacić będzie można Kartami i Kuponami Podarunkowymi, Premiowymi, Żywieniowymi, Lunch Pass oraz na posiłek profilaktyczny. 

Kartami i kuponami zapłacisz w każdym sklepie ALDI

Do największej w Polsce sieci placówek akceptujących kupony i karty przedpłacone wydawane przez Sodexo, liczącej już ponad 50 tysięcy punktów, dołączają sklepy ALDI. Zależy nam na poszerzaniu oferty oraz dotarciu do coraz większej liczby klientów. Różnorodność akceptowanych w naszych sklepach form płatności jest wyrazem naszego zaangażowania na rzecz podnoszenia komfortu zakupów, jaki chcemy zapewnić każdemu z naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z Sodexo pozwoli nam zbudować jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę promocyjną dla użytkowników rozwiązań Sodexo.

Czym jest Sodexo?

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska to lider rynku świadczeń pozapłacowych i ekspert w budowaniu lojalności w biznesie. Z rozwiązań firmy korzysta ponad 4  miliony użytkowników, a kartami przedpłaconymi wydanymi przez Sodexo wykonywanych jest nawet pół miliona transakcji tygodniowo. Rozszerzenie sieci akceptantów o sklepy ALDI to ważna wiadomość zarówno dla pracowników, którzy otrzymali rozwiązania Sodexo jako benefit od pracodawcy, jak i uczestników różnego rodzaju programów wsparcia sprzedaży, w którym karty i kupony Sodexo są nagrodą.

Więcej informacji o ofercie w aplikacji Sodexo Dla Ciebie oraz na www.DlaCiebie.sodexo.pl.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch