1. Strona główna
  2. Dobre praktyki sieci sklepów ALDI

POZNAJ NASZE DOBRE PRAKTYKI

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlu detalicznego chcemy zaznaczyć swój pozytywny wpływ na rzeczywistość w pięciu obszarach: szacunku wobec pracowników, odpowiedzialności w ramach łańcucha dostaw, oszczędzania zasobów, zaangażowania społecznego oraz wspierania dialogu. Nasze cele osiągamy dzięki różnorodnym działaniom, których wspólnym źródłem jest odpowiedzialność za konsumentów, dostawców oraz środowisko.

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Poznaj czym jest zrównoważony rozwój oraz w jaki sposób w trosce o przyszłość kolejnych pokoleń dbamy m.in. o oszczędzanie zasobów naturalnych, dobrostan zwierząt czy redukcję zanieczyszczeń powstających podczas produkcji artykułów marki własnej.

Szczegółowy opis naszych różnorodnych działań można znaleźć  tutaj:

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA ŚWIEŻOŚCI

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA ŚWIEŻOŚCI

O świeżość naszych produktów dbamy ze szczególną troską każdego dnia i to na wielu etapach –począwszy od współpracy z dostawcami, poprzez transport, na sklepowych półkach kończąc.

SPRAWDŹ
BIO Fairtrade

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA BIO ORAZ FAIRTRADE

Propagowanie produktów BIO i FAIRTRADE to kluczowy sposób realizacji naszych celów, których wspólnym źródłem jest odpowiedzialność za konsumentów, dostawców i środowisko.

SPRAWDŹ
BIO Fairtrade

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA ŚWIADOMYCH WYBORÓW

Prezentujemy nasze osiągnięcia i asortyment obejmujący jaja z alternatywnych chowów, ryby z certyfikowanych połowów oraz mięso bez antybiotyków i GMO.

SPRAWDŹ
BIO Fairtrade

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA ODPOWIEDZIALNYCH ZAKUPÓW

Mamy ogromny wpływ na społeczeństwo i środowisko naturalne. Wszystkie tekstylia naszych marek własnych pozyskujemy ze zrównoważonych źródeł w ramach etycznych łańcuchów dostaw.

SPRAWDŹ
asd

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI

Rezygnujemy ze stosowania w produktach marek własnych kakao, kawy, herbaty i oleju palmowego pochodzących z konwencjonalnych upraw zagrażających ekosystemowi.

SPRAWDŹ

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA OCHRONY ŚRODOWISKA

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord. Dlaczego to ważne? Ponieważ mówiąc o trosce o środowisko w ALDI i naszych działaniach na rzecz powstrzymania zmian klimatycznych, mówimy o działaniach globalnych, nie tylko lokalnych.

Więcej

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA EKOLOGII DLA DZIECI

ALDI Nord, a tym samym ALDI Polska, cały czas działa na rzecz ochrony środowiska. Nieustannie wprowadza nowe rozwiązania, które wynikają z troski o ziemię, o nas, nasze życie i zdrowie. Wierzymy, że każda, nawet mała zmiana zachowania, ma znaczenie. Dlatego stawiamy na edukację i budowanie świadomości ekologicznej już od dziecka.

Więcej

CZYTAJ TAKŻE:

ALDI w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019"

Więcej
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch