Wycofanie produktu Soriso olej ryżowy 0,5 l z datą przydatności do spożycia 15.10.2021 i numerem partii E411
Wycofanie produktu marki ALL SEASONS: Warzywa na patelnię 450 g z datą przydatności do spożycia 12.2021 i numerem partii L 200120
Wycofanie produktu marki MIĘSNE SPECJAŁY: Mięso z kurczaka na pulpety 400 g z datą przydatności do spożycia 26.02.2020 i numerem partii 0711702
Wycofanie produktu marki MIĘSNE SPECJAŁY: Mięso na kotlety z indyka 500 g z datą przydatności do spożycia 26.02.2020 i numerem partii 33
  1. Strona główna
  2. Odpowiedzialność
  3. Łańcuch dostaw Non-Food

Łańcuch dostaw Non-Food

Pracownicy na spotkaniu z przełożonym w wielkiej hali fabrycznej z maszynami - łańcuch dostaw artykułów przemysłowych w ALDI Nord

Nasz wkład na rzecz produkowania artykułów Non-Food w sposób zrównoważony

Nasze codzienne decyzje jako międzynarodowego przedsiębiorstwa handlu detalicznego skutkują na wszystkie ogniwa całego łańcucha dostaw. Dlatego przejmujemy odpowiedzialność za bezpieczne i uczciwe warunki pracy, jak również za ochronę naszego środowiska i zasobów naturalnych. Stawiamy na długotrwałe, uczciwe i niezawodne stosunki handlowe z dostawcami, dzielącymi nasze zrozumienie jakości i odpowiedzialności.

Zrównoważona gospodarka leśna

Dzięki wprowadzeniu produktów pochodzących ze zrównoważonej gospodarki leśnej przyczyniamy się do ochrony lasów.

Więcej

Międzynarodowa polityka zakupowa kwiatów i roślin ALDI Nord

Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o naszych działaniach wspierających zrównoważoną i sprawiedliwą uprawę kwiatów i roślin.

Więcej

Sojusz na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Przemysłu Tekstylnego

Transparentne i zrównoważone łańcuchy dostaw są dla ALDI Nord integralną częścią odpowiedzialnego wytwarzania produktów.

Więcej

Odpowiednie i bezpieczne warunki pracy

Pojęcie ALDI Nord do odpowiednich i bezpiecznych warunków pracy jest zgodne z Kodeksem Postępowania amfori BSCI, który stanowi wiążącą część wszystkich naszych stosunków handlowych.

Więcej

Ochrona przeciwpożarowa oraz bezpieczeństwo budynków w Bangladeszu

ALDI Nord wspólnie z innymi przedsiębiorstwami, organizacjami pozarządowymi oraz związkami zawodowymi podpisało porozumienie na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa budynków w Bangladeszu.

Więcej

Dialog i doskonalenie w Bangladeszu

ALDI Nord W 2013 r. uruchomił projekt pod nazwą ALDI Factory Advancement (AFA). Project, ma na celu poprawę warunków pracy w bangladeskich zakładach produkcyjnych, które produkują towary dla ALDI.

Więcej

Ekologiczne standardy produkcji tekstyliów i obuwia

ALDI Nord definiuje dla produktów tekstylnych jasne wymagania odnośnie składu, projektowania i warunków produkcji.

Więcej

Transparentność w łańcuchu dostaw tekstyliów i obuwia

Transparentne i długofalowe łańcuchy dostaw są integralną częścią starań ALDI Nord w dbaniu o odpowiedzialną produkcję sprzedawanego asortymentu.

Więcej
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.